Total War Atilla, Empire Of Sand Culture Pack İle Heyecan Yarattı

Total War Atilla, Empire Of Sand Culture Pack

En etkili savaş ve strateji oyunlarından olan Total War için çıkmış olan Total War Atilla yepyeni bir DLC ile gündeme geldi. Şimdiye kadar çıkmış olan strateji oyunlarının birçoğunda yer almayan Doğu ve Avrupa savaşını gözler önüne seren Total War Atilla işleri biraz daha geliştiriyor. Empire Of Sand Culture adı verilen yeni bir ek paket ile 3 farklı ulusu oyuna dahil ediyor. Total War Atilla oyununda kumun efendileri karşımızda. Ulusları yönetecek bir hükümdara ihtiyaç duyuluyor.

Aksum, Tanukhids ve Himyar ismindeki uluslar çöl bölgesinde yaşayan farklı özelliklere sahip topluluklar. Oldukça yoğun bir coğrafya olan Doğunun kum savaşçıları diyebiliriz. Coğrafya olarak çölde bulunduklarından dolayı paketin ismi Kum imparatorluğunun kültürü olarak belirlenmiş. Genelde savaş oyunlarında Total War dışında hep Avrupa bazlı eklemeler gelirdi. Fakat Total War Atilla için Empire Of Sand Culture Pack birçok strateji oyuncusunu heyecanlandırmayı başardı.

Özel olarak geliştirilmiş olan paketle bu yeni uluslara hükmederek stratejik savaş dehanızı konuşturmaya ne dersiniz? Yayınlanan resmi fragmanla 1 dakika 43 saniyede özetlenen acımasız savaşları yöneterek Doğu toplulukları olarak Avrupa’ya kafa tutun. Ya da Avrupa’dan Doğuya hükmetmeye çalışın. Her anlamda sizi zorlu bir görevin beklediği aşikâr gibi gözüküyor.

Total War Atilla; Empires Of Sand Culture pack çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Steam üzerinden satışa sunulacak olan yeni DLC için 15 TL fiyat belirlenmiş. Fakat %10 Steam indirimi sayesinde 13.50 TL karşılığında DLC paketine sahip olabiliyorsunuz. Çıkış tarihi olarak 15 Eylül 2015 gününü işaret eden yapımcılar merak duygusunu iyice kabarttı. Çıkışına 2 gün kalan DLC için şimdiden stratejilerini geliştiren oyuncular var.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir