Tony Hawk’s Pro Skater 5 Tanıtıldı

Tony Hawk’s Pro Skater 5

Kaykay birçoğumuz için çocukluk tutkusu. Bu tutkuyu ateşlendiren karakterlerden birisi ise Tony Hawk. Pro Skater oyunuyla hepimiz kaykayla gerçek hayatta yapamadığımız birçok hareketi yaparak aksiyon yaşadık. Yıllardır yeni nesil bir Pro Skater’ın çıkmasını bekleyen bizler hep eli boş kaldık. Fakat son gelişmelerin ardından oyun devi Activision tarafından hakları alınmış olan Tony Hawk’s Pro Skater 5 için çalışmalara başlanmış.

Resmi olarak çıkış tarihi henüz belli olmayan fakat tanıtıldığı kadarıyla son derece etkili grafiklere sahip olan oyun bomba gibi gelecek. Kaykay sevdalıları başta olmak üzere serinin önceki oyunlarını oynamış olanlarında büyük bir heyecanla oynayacağına eminiz. Grafik motoru olarak başarılı bir iş çıkarılmış olsa da en merak edilen konu oynanabilirliği ve oyun için hareketler. Eski oyunlarında zamanına göre çok güzel kontrol yöntemlerine sahip olan oyun günümüz teknolojisiyle ne duruma geldi merak konusu.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 ile hem solo oyun deneyimi hem arkadaşlarınızla çoklu oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda oyun içinde kendi parkurlarınızı tasarlayabilme özelliği oldukça dikkat çekici. Tasarladığınız parkurda düzenleyeceğiniz turnuvalarda arkadaşlarınıza meydan okuyun. Şimdilik açıklananlar arasında ünlü kaykaycılardan Skaters include, Nyjah Huston, Ishod Wair, Lizzie Armanto, Aaron Homoki, Riley Hawk, Chris Cole, David Gonzalez, Leticia Bufoni ve Andrew Reynolds bulunuyor. Kaykay denildiğinde akla gelen bu ünlü isimlerin oyuna entegresi bekleyenleri daha da heyecanlandırdı.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 yılın son çeyreğinde tamamen çıkmış olacak ve satışı başlayacak. İlk olarak yeni nesil PS4 ve Xbox 360 için çıkacak olan oyunun farklı platformlar ve el konsolları için 2016 yılının ortasında çıkması bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir