Tony Hawk 5 Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Tony Hawk 5

Merakla beklenen oyunlardan biri olan Tony Hawk 5 için nihayet haber geldi. Kaykay üzerine olan oyun çok sayıda hayranı olan serilerden birisi. Hatta Tony Hawk 5 haberi çıktığında bile heyecanla beklediğini belirten binlerce oyuncu siteye yorum atmıştı. Çünkü kaykay gerçekten büyük bir tutku ve gerçek hayatta cidden beceri istiyor. Ancak oyunda işler biraz daha kolay.

Tony Hawk serisiyle birçok insan kaykay isteğini bastırarak imkânsız görülen hareketleri gerçekleştirdi. Bununla beraber hayranı olduğu sporcularla eşsiz turnuvalar kazanarak başarının hissine vardı. Pro Skater ile daha büyük yatırımlar yapılan alternatif spor sektöründe şimdi gözler bu oyunun üzerinde.

Tony Hawk 5 ile yapacaklarınız eski oyunlar gibi sınırlı değil. Hem solo olarak hem arkadaşlarınızla çoklu oynayabileceğiniz oyunu çeşitli turnuvalarla renklendirmişler. Bu oyundan sıkılmadan saatlerce oynamak için yeterli. Çünkü gerçekten bir noktadan sonra her şeyi öğrenip yaparak insanın sıkılabileceği bir oyun konsepti. Ancak buna karşın turnuvalar, hepsi açıklanmamış hareketler ve zor bölümler sizi bekliyor. Böylece oyunda bazı detayları keşfetmeniz için zaman geçirmeniz gerekiyor.

Aynı zamanda var olan parkurlar dışında kendi parkurlarınızı yaratabileceksiniz. Buda son derece mantıklı bir ekleme olmuş. Çünkü kendinizi geliştirmek istediğiniz harekete yoğunlaşmak için uygun parkurlar kurabileceksiniz. Tony Hawk 5 PC, Xbox One ve Play Station 4 platformlarında 29 Eylül 2015 tarihinde çıkacak. Ayrıca 2016 yılı içerisinde eski konsollara yani Xbox 360 ve Play Station 3 için ek paketler sunularak tüm oyuncuların oynayabilmesi mümkün kılınacak.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir