Tom Clancy’s Rainbow Six; Siege İçin Kapalı Beta Kayıtları Açıldı

Tom Clancy’s Rainbow Six

Tom Clancy’s Rainbow Six; Siege son zamanların beklenen oyunlarının arasında yer alıyor. İzlediğiniz taktiğe göre başarılı olabileceğiniz FPS oyununun yapımı hala daha son hızla devam ediyor. Ancak yapımcı Ubisoft Montreal geçtiğimiz günlerde bir duyuru yaptı. Tom Clancy’s Rainbow Six; Siege için kapalı beta testinin başlayacağını ve bunun için katılmak isteyenlerin başvuru yapmaları gerektiğini duyurdu.

Ubisoft ilk olarak Tom Clancy’s Rainbow Six; Patriot üzerine ek olarak çıkarmayı düşünerek Siege çalışmalarına başlamıştı. Ancak zamanla ortaya çıkan oyunun aslında yeni bir sürüm olarak verilebileceği kanaatine vardı. İşte bunun ardından yeni bir taktiksel FPS oyunu beklenmeye başlandı. Artık beklentiler sonuç verecek ve 24 Eylül tarihinde oyun beta sürecine giriş yapacak. Bunun içinde kapalı beta kaydı yaptıran bazı oyuncuların oyundaki hataları gözlemlemesi gerekiyor.

Eğer kapalı beta testine katılarak Tom Clancy’s Rainbow Six; Siege oyununu ilk test edenlerin arasına girmek istiyorsanız rtxevent.com/rainbow6/ adresine girerek başlayın. Bu adresten alacağınız erişim anahtarı sisteme kayıt olmanız için gerekecek. Hatta kapalı beta kaydınızı nasıl oluşturacağınızı sıra sıra aktaralım.

  • Önce rtxevent.com/rainbow6/ adresinden erişim anahtarınızı alacaksınız.
  • Ardından rainbow6.ubi.com/siege/en-GB/beta/index.aspx adresine girerek karşınıza çıkan formu doldurarak devam edin. Bilgilerinizi doğru vermeye özen gösterin.
  • ‘Redeem Code’ bölümüne geçin.
  • Hangi platform için istediğinizi seçin. Örneğin PC, PS4 ya da Xbox
  • uPlay hesabınıza giriş yapın. Bu adımda uPlay hesabınız yoksa katılamayacağınızın altını çizmekte fayda var. Eğer hesabınız yoksa dakikalar içerisinde yeni bir hesap açabilirsiniz.
  • İlk olarak giriş yaptığınız RTX üzerinden aldığınız erişim kodunuzu giriniz.
  • Son olarak onaylama ekranından bilgilerinizi onaylayarak kapalı beta kaydınızı tamamlayın. Bir süre sonra Ubisoft size kapalı beta ile Tom Clancy’s Rainbow Six; Siege için irtibata geçecektir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir