Titanic Karşımıza Oyun Olarak Çıkacak

titanic-honor-of-glory-oyun-incelemesi

Titanic, White Star Line firması tarafında yapılmış, Olympic sınıfına mensup olan bu mükemmel gemi, İrlanda’nın meşhur tersanelerinde üretilmiştir. Bu gemiye o kadar övgüler yağdırdılar ki, şöyle iyi, böyle batmaz, çok sağlam derken adeta nazar değdi ve 1912 senesinde yola koyulduğu ilk seferde vahim bir kaza sonucu buzullara çarparak 2-3 saat içinde suyun dibini boyladı. Kuzey Atlantik sularına batan Titanik gemisinin yapımı tamamlandığında ondan büyük, buharlar çalışan başka bir gemi yoktu, kaza sonrası ne yazık ki 1514 insan hayatını kaybetmişti ve savaşlar dışındaki en büyük deniz felaketi olarak tarihe geçmişti.

Ne kadar vahim bir olay olsa da bunu beyazperdeye aktarmamaları olmazdı ki, filmi de konusu kadar efsane olmayı başarmıştı. Titanic olayını oyun platformuna taşımak isteyen birileri, indiegogo üstünden destek toplayarak oyunu yapım aşamasına geçirmek istiyorlar.

Titanic oyunu, geminin yapılış zamanında değil de, büyük kazadan sonra başlıyor. Olayları belirlemek sizin elinizde, isterseniz free dolaşım modunda şehri iyi gezin, limanlarda ne var ne yok kontrol edin, Southampton şehri sizin ayağınızın altında olacak.

Yapımcılar oyunu yüksek grafikler ve ses efektleri ile yapmayı planlıyor, ayrıca öyle çok kısa sürede bitecek bir oyunda olmayacak. Oyunun tamamlanması için 250.000 Dolara ihtiyaç var, siz de oyuna bağış yapıp ardından sahip olmak için 50 Dolar gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Titanic Honor and Glory oyunu hakkında bilgiler elimize ulaştıkça sizlere iletmeye çalışacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir