Titanfall 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Titanfall 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Titanfall ile büyük bir başarı yakalayan Infinity Ward hemen akabinde çıkan Titanfall 2 söylentilerini yalanlamıştı. Keza ilk söylentilerin çıkış tarihi 2015 yılının başlarıydı. Bu süreç içerisinde gerçektende oyunun geliştirilmediğini anlamış olduk. Şimdi ise ilk oyundan çok daha üstün bir formata sahip olan Titanfall 2 çıkıyor. Aslında çıkış tarihine daha belirli bir süreç olmasına karşın oyunun resmi olarak duyurulması bile büyük bir sürpriz oldu diyebiliriz.

Hatırlayacağınız üzere yalnızca Xbox One ve PC platformuna çıkan ilk oyun buna karşın geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Hatta çapraz platforma çıkan oyunları pek sevmeyen konsol oyuncularına rağmen PS4 oyuncularının takdirini toplayan bir oynanabilirliğe sahipti. Fakat bunun haricinde ilk oyunda hikâye modunun olmayışı büyük bir eksiklik olarak değerlendiriliyordu. Bunun da bilincinde olan yetkililer bu sefer FPS seven oyunculara hikâye bazında da çözümler sunuyor.

Titanfall 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Titanfall 2 çıkış tarihi henüz bildirilmemekle beraber oyuna dair birçok detayında yerine oturmadığını söylemeliyiz. Önümüzdeki süreçte yani 2016 yılının sonuna kadar sistem gereksinimleri, oyuna ilişkin hikâye detayları, farklı içerik detayları oyun severlere sunulacaktır. Üstelik yaşanan sızıntılar sonucunda Titanfall 2 fragmanı da yayınlanmış oldu.

Tabi ki resmi fragman olarak sayılamayacak olan bu video yalnızca sızıntı içerisinde elde edilmiş bir gösterime sebebiyet veriyor. Oyuna dair net bilgiler sunmadığı konusunda uyarıda bulunduktan sonra gördüğünüz tüm detayların değişebileceğini ya da karşınıza çıkmama ihtimalinin de olduğunu söyleyelim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir