Titanfall 2 Bu Yıl İçerisinde Bizimle Olacak

Titanfall 2 Bu Yıl İçerisinde Bizimle Olacak

Titanfall oyunu birçok oyuncunun sevdiği yapımlar arasına girmeyi başardı. Bildiğiniz gibi Infinity Ward firmasından ayrılan bir grup geliştiricinin kurduğu Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Titanfall geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Yalnızca co-op oyun desteği sunan ilk oyun hikaye modu sunmamasına karşın büyük bir başarı yakaladı. Elbette ki bunun ardından oyuncuların beklentisi devam etmesiydi. Nitekim oyunun geliştiricileri de aynı fikirdeymiş ki Titanfall 2 oyunu resmi olarak duyuruldu.

Tabi geliştirme işlemlerinde bu sefer çok daha geniş bir zamana ihtiyaçları vardı. Çünkü oyuna yalnızca multi değil birde solo oyun seçeneği dahil edeceklerini duyurdular. Yani Titanfall 2 hikaye modu sayesinde tek oyunculu mod aktif hale gelecek. Bu durum çoklu oyuncu desteğini istemeyen oyun severlere de Titanfall deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Dolayısıyla herkesin gözü oyunun ne zaman biteceğine, beta testlerine ve çıkış zamanına çevrildi.

Titanfall 2 Ne Zaman Çıkacak?

Titanfall 2 çıkış tarihi geçtiğimiz haftaya kadar belirsizliğini koruyordu. Ancak EA yetkililerinden finans müdürü Blake Jorgensen geçtiğimiz hafta bir konferansta konuşmacı olarak karşımıza çıktı. Teknoloji ve telekom konferansı olmasına karşın konuşmasının adından firması ve oyunlar hakkında da bilgiler verdi. Bu bilgilerin arasında ise en dikkat çekenleri EA Games 2016 yılında çıkacak oyunlar şeklinde sunduğu bilgiler oldu.

Blake Jorgensen verdiği demeçte bu yılın çok hareketli geçeceğini söyledi. Öyle ki Titanfall 2 oyunundan net olarak bahseden Blake, Raspawn ile ortaklaşa geliştirdiğimiz harika bir devam oyunu gelecek dedi. Yılın üçüncü çeyreğinde Battlefield ve Titanfall 2 oyunu resmi olarak çıkmış olacak ibarelerine yer verdi. Aynı zamanda Mirror’s Edge ve Mass Effect oyunlarının da yılın dördüncü çeyreğinde oyuncularla buluşacağını müjdeledi. Yani EA amiral gemisi olarak gördüğü birçok oyunu 2017 yılına sarkıtmadan çıkarmayı planlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir