Titan Savaşları

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

Chengdu Storm Totem Studio tarafından geliştirilen Titan Siege, ArkArena tarafından Türkçe adıyla Titan Savaşları olarak yayınlanan Türkçe olarak Türk MMORPG kullanıcılarına özel olarak sunuluyor.

Açık dünya sistemiyle oynanan Titan Savaşları Online’da devasa haritalar ve bu haritalarda oyuncuların hızlıca gezinmesini sağlayacak birçok binek bulunuyor. Titan Savaşları Online’da oyuncular güç ve birikimlerine göre midilliden dev ejderhalara kadar çeşitli bineklere sahip olabilirler.
[enter]
[singlepic id=4192 w=560 h=315 float=center]
[enter]
Titan Savaşları’ndaki Karakter Sınıfları

Titan Savaşları Online, kendi sınıfındaki diğer MMORPG oyunlarına kıyasla oyunculara oldukça geniş bir içerik sunuyor. Farklı yetenekleri bulunan 5 ayrı karakter sınıfının yer aldığı oyunda oyuncular diledikleri karakter sınıfıyla oyuna başlayabiliyor. Savaşcı, Ruh Çağıran, Katil, Şifacı ve Büyücü sınıflarının her birinin kendine has özellikleri bulunuyor.

Savaşçı sınıfı, yakın dövüşte usta ve güçlü bir yapıya sahip bir sınıf. Ruh Çağıran sınıfı, nispeten daha dayanıksız olmasına rağmen yanına çağırdığı destekçi yaratıklarla güç eksiğini tamamlıyor. Katil sınıfı ise yakın dövüşte ve gizlenme konusunda uzman. Şifacı sınıfı, adından da anlaşılacağı gibi diğer karakterlere ekstra güçler atayabilen bir destekçi ve ayrıca saldırı gücüne de sahip bir uzun menzilli savaşçı. En belirgin ve güçlü saldırı yeteneğine sahip olan sınıf ise Büyücü sınıfı. Geniş bir alandaki birçok düşmana tek bir seferde oldukça etkili saldırı yapabilme yeteneğine sahip.
[enter]
[singlepic id=4194 w=560 h=315 float=center]
[enter]
Titan Savaşları’nda PvP Etkinlikleri, Gemi ve Kale Savaşları

Diğer MMORPG oyunlarından farklı olarak birçok oyuncunun birlikte savaşabileceği bir PvP sistemi olan Kale Savaşları da Titan Savaşları Online’ın ayırt edici özelliklerinden. 3.000 oyuncunun aynı anda savaşabileceği Kale Savaşları; mancınık, mamut, dev yay, koçbaşı ve dev akrep gibi büyük araçların da kullanıldığı bir kale savaşıdır. Bu sistemde oyuncuların yarısı kaleyi korurken diğer yarısı da kaleyi fethetmeye çalışır.

Oyundaki farklı klanlardan oluşan ekiplerin katıldığı 5 kişilik mürettebatlardan oluşan gemilerle oluşturulan filolar, kale ve diğer gemileri topa tutarak savaşta galip gelmeyi sağlayacak etkenlerden biridir. 5 kişilik ekibin biri kaptanlık görevini üstlenir ve gemiyi yönetirken diğer oyuncularsa düşmanı vurmaya çalışır.
[enter]
[singlepic id=4196 w=560 h=315 float=center]
[enter]
Çalıların arasından geçerken çalıların hareket etmesi, denizdeki dalgalar, kar yağışı, yağmur ve diğer iklim olaylarıyla gece-gündüz arasındaki değişim Titan Savaşları oynarken oyunun görsel kalitesini fark etmenizi sağlayacak bazı etkenlerdir. Mutlaka gözünüze görünecek olan bu görsel detaylar oyun dünyasını oldukça hoş bir bütün yapıyor.

Titan Savaşları, Türkiye’de bu yıl yayınlanmaya başladı ve hızla artan oyuncu kitlesi oyundaki yerinizi belirlemeniz açısından elinizi çabuk tutmanız gerektiğini söylüyor. Titan Savaşları’na kayıt olmak için burayı tıklayarak oyunun resmi internet sitesine erişebilirsiniz.

[/tab]

[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:

[nggallery id=180]

[/tab]

[tab title=video]
[baslik] Videoları:

[/tab]

[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]

[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

3 comments

 1. Merak ediyorum burada puanları neye göre veriyolar ki sitede en yüksek puana sahip bu oyun ?
  Oyun online bir oyundan beklenenleri yada pvp oyuncularının beklentilerini karşılayacak bir oyun değil kesinlikle.
  Online bir oyunda beklenen ana unsur sosyalliktir ; buda konuşma ve kasarken diğer oyuncularla BİRLİKTE kasılmayla mümkündür. Titan savaşilarında her 2 side oyun tarafından bir şekilde engellenmiş durumda.oyunda her hangi bir yerden tüm oyuncularla sohbet edebileceğniz bölüm olan Dünya dan konuşmanın her seferi ÜCRETLİ. bu tarz online oyunlarda insanlar kasarken tanırşır arkadaş olur; Ama bu oyunda oynuyorsan aklın varsa kasma partisi kurmazsın çünkü 2 kişilik bir takım kurduğunda epx 2..3 kat düşüor.
  PVP den kastınız aynı mapa kasılırken kendinden zayıfı pk açıp kesmekse, kendinden güçlüye yalakalık etmekse tamam bu oyun pvp ki bunun türkçede çok az ve net açıklamaları vardır hiç birisi hoş değil.
  oyunda başka oyunlarda görmeyeceğiniz gm lerin”drop aç/ drop kapa ” olayı . gm lerin zaten önceden bolca etkinliklerle beslediği oyuncuları yine etkinliklerle daha daha güçlendirmesi oyunu daha da oynanmaz duruma getiriyor. oyunda çok çok önemli olan totemlerin nimetlerinden yararlanmak için ya hiç bir zaman pvp olmayacak bir oyunna sağlam yatırım yada oyunla gerçek hayatı karıştırmış veletlere yalakalıkla elde edebilirsimiz.

  Sahiden merak ediyorum en yüksek puanı video yada resimlerine bakarak mı veriyorsunuz?

 2. ARKADASLAR BU OYUN KAPANDI DAHA DOGRUSU ŞİRKETİ İFLAS ETTİ YENİ ADI siege titan dir iyi günler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir