Therian Saga Artık Türkçe Dil Desteği İçerecek

 Therian Saga

Bir süredir tarayıcı tabanlı oyunlar arasında fazlasıyla dikkat çekmeyi başaran Therian Saga artık yeni dil destekleriyle ön plana çıkacak. Şimdiye kadar sadece İngilizce, Fransızca ve Almanca dil desteği bulunan oyunun hatırı sayılır derecede Türk oyuncuya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Rol yapma oyunlarını seven bir millet olduğumuzdan bize online rol yapmayı tarayıcı tabanıyla birleştiren bu oyun oldukça samimi geliyor.

Therian Saga Türkçe dil desteğiyle birlikte İspanyolca, Lehçe ve İtalyanca dillerini de güncelledi. Artık oyunun 7 farklı dil desteklediğini düşünürsek oyuncu sayısında ciddi anlamda bir artış olması muhtemel gözüküyor. Klasik bir strateji oyununun tarayıcıya indirgenmiş hali gibi gözükse de aslında birçok farkı var. Öncelikle Therian Saga diğer rol yapma oyunlarından farklı olarak saatlerce oyunda bulunmanızı istemiyor. Yani sizi oyuna bağlı tutarak bir seviyeye gelmeniz buradaki sistemle alakasız bir durum. Dolayısıyla başarılı olabilmek için doğru adımlar atarak stratejik davranmanız gerekiyor.

Virtys ile GameForge tarafından ortak yürütülen bir proje olan oyunda hükümdarlığınızı inşa etmeye sıfırdan başlıyorsunuz. Bu esnada var olan yeteneklerinizi geliştirerek oldukça büyük bir hanedan olabilirsiniz. Çıkacağınız bu zorlu yolda sizi başarıya sürükleyecek detayların ekonomi, diplomasi, askeri güç ve izlediğiniz yol olduğunu söyleyebiliriz. İllaki savaşarak bir başarı elde etmeniz genellemesini tamamen ortadan kaldırıyor. Therian Saga ile ustalık yeteneklerinizi kullanarak üretim açısından da dünyanın dengelerini değiştirebilirsiniz.

Yıllar boyunca adım atılmamış topraklarda ufak bir kasaba ile başlayacağınız hükümdarlığınız bir süre sonra sınırları aşabilir. Bunu sağlamada sınırsız kaynaklarınız, devasa bir askeri güç ya da haydutlardan oluşan yağmacı bir ordunuz olabilir. Stratejiniz doğrultusunda Therian Saga strateji oyununda web tabanlı oyun deneyiminden çok daha fazlasını alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir