The Witcher Batlle Arena Mobil Moba Oyunu Duyuruldu

The Witcher Batlle Arena Mobil Moba Oyunu Duyuruldu

MOBA oyunlar son dönemlerde bilgisayarlarda mükemmel bir başarı yakaladı. Witcher serisi ile adeta efsaneleşen Projekt Red, mobil Moba oyunu olarak The Witcher Battle Arena’yı duyurdu. Online oynanmasının yanı sıra multi olarak oynanan oyunda, hiçbir yerde göremeyeceğiniz özel karakterlerin muhteşem PVP kapışmalarına hayran kalacaksınız. Oyun denemelerde biraz bağlanma problemleri yaşadı ama yine de oyunu deneyen birçok kişi iyi not verdi. Witcher 3; Wild Hunt’ın piyasaya sürülmesine birkaç ay kalmasına rağmen tanıtılan bu mobil moba oyunu, Projek Red firmasının adının sürekli anılmasını sağlayacak gibi görünüyor.

Witcher Battle Arena, yayınlanmadan önce en çok kullanılan mobil platformlarında(İOS, Android ve Windows) olacağı dile getirilmişti. Yapımcılar şimdilik Windows’u askıya almış gibi görünüyor, ilk olarak en popüler işletim sistemleri olan Android ve İos yüklü mobil cihazlarda oynanabilecek. Yapımcılar bu konuda pek bir şey söylemiyorlar ama birçok kişi kısa zaman sonra Windows Phone’larda da oyunun aktif olacağı konusunda ortak düşünceye varmışlar. Firmanın en başta yaptığı açıklamalardan dolayı Windows’u göz ardı edecekleri düşünülmüyor.

Bilgisayarlara göre daha kaliteli görüntü imkanı sunan akıllı telefon ve tabletlerde artık oyunlar farklı boyutlara taşınıyor. Bu kadar efektif oyunların, telefonlara uyarlanarak aynı performansı göstermesi gerçekten süper. Umarım “The Witcher Battle Arene” oyunu sizi tatmin eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir