The Witcher 3 Wild Hunt İncelemesi

The Witcher 3 Wild Hunt

Ağaçlar, ormanlar, fırtınalar. Macera dolu bir o kadar da aksiyon yaşayacağınız bir oyun sizleri bekliyor. The Witcher 3 Wild Hunt adlı macera karışımı aksiyon oyununun özelliklerine sizlerle birlikte göz atalım. Oyun içerisinde yaratılmış olan dünya sizin şimdiye kadar diğer oyunlarda gördüğünüz gibi değil. Sizleri adeta oyun içerisinde büyüleyip kendisine bağlıyor. Bu sayede oyun içerisinde canınız hiç sıkılmadan uzun süreler boyunca The Witcher 3 Wild Hunt oyununa bağlı kalabiliyorsunuz. Heyecanın hiç bitmediği aksiyon dolu oyunda ki en büyük hedefiniz hayatta kalmak. Öldüğünüz anda sizin için belki de oyunun sonu gelmiş olabilir.

Oyun içerisinde karşılaşacağınız maceralar, manzaralar, güzel görüntüler hoşlanacağınız yerler olabilir. Ancak her güzelliğin altında bir acı, keder vardır. Oyunun giriş bölümünden sonra karşınıza gelen harita sayesinde yaşadığınız yerin 4 bir tarafına dağılmış insanları göreceksiniz. The Witcher 3 oyunu sizin oyuna ilk girdiğiniz anda gerçek bir doğa atmosferiyle karşılaması sizin çok daha fazla hoşunuza gidecek. Oyun açık dünya olmasıyla birlikte keşfedilebilir olarak oynanabilir. Oyun ile gerçek hayatı birleştirmeye yarayan doğa atmosferi sayesinde oyun içerisinde ekstra keyifler alacaksınız. Ayrı ayrı olan köylere girip çıkarak ilk saatlerdeki avlanmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak dikkat edin sizi avlamasınlar.

Oyunun temel hikayesi olarak Geralt’ın evlatlık kızı Ciri’e odaklı bir senaryo kurulmuş. The Witcher 3 oyununu oynadığınız süre boyunca Ciri’yi bulmaya çalışarak oyunu tamamlamanız gerekiyor. Bu izleri sürerken karşına çıkacak olan şeyler hiç belli olmuyor. Belki şimdiye kadar oynadığın başka oyunlardan tanıdık gelecek karakterler bile karşına çıkabilir. Bu tür rakiplerini gördükçe oyun sana daha farklı bir tat vermeye başlayacak. Bundan faydalanarak oyun ile daha sıkı bağ kurarak oyunu daha rahat ve kolay oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir