The Witcher 3 İçin Ücretsiz İçerikler Tekrar Aktif Edildi

 The Witcher 3 İçin Ücretsiz İçerikler

The Witcher, oyun tarihine bomba gibi düşmüş olan oyun serilerinden biri. Tarih Temmuzu gösterirken The Witcher 3 Wild Hunt içinse gün sayılıyor diyebiliriz. Bizi eşsiz bir maceranın beklediğine emin olduğumuz oyun için oyun severler hazırlıklarını tamamladı bile. CD Project Red tarafından yapımcılığı üstlenilen oyun bir süre önce talihsiz bir spekülasyonla bekleyenlerini sarstı.

The Witcher 3 için gelen v1.07 güncellemesi oyunda bazı dengelerin değiştiğini beyan etti. En büyük şoksa ücretsiz DLC için yaşandı. DLC ismi verilen oyuna ekstra içerikler sunan paketler bazen ücretli bazense ücretsiz olarak sunulabiliyor. The Witcher 3 içinse 1.07 versiyonuyla DLC konusunda ücretsiz paketlerin çalışmaması söz konusu oldu. Firma tarafından verilecek olan tepkiyi ölçmek için yapıldığı konusunda bir hayli ciddi var sayımlar var.

Konunun konuşulmaya başlamasının ardından birçok açıklama yapılırken ücretsiz DLC hakkında hiçbir şey söylenmedi. Bu noktada yakın zamanda gelecek olan v1.08 güncellemesiyle sorunun çözüleceği düşünülüyor. Çünkü geçtiğimiz günlerde yanlışlıkla yayınlanan bir fotoğraf dikkatleri üzerine çekti. Free DLC olarak The Witcher 3 Wild Hunt için yayınlanan bir paket bu konuyu doğrulayan en büyük etken oldu. Daha önce yayınlanmış olan DLC ile Geralt, Triss ve Yennefer için alternatif kostümler sunulmuştu.

Son yayınlanan fotoğrafla birlikte Cintra’nın prensesi Ciri içinde alternatif kostümün gözükmesi bu noktada hemfikir olanların sayısını arttırdı. Zerrikanian ismi verilen Ciri karakterinin alternatif kostümü muhtemelen The Witcher 3 v1.08 ile birlikte açıklanacak. Şuan için kostüm içinde DLC açısından da resmi bir açıklama maalesef yok. Ancak CD Project Red tarafından v1.07 sürümünün tüm platformlara çıkış tarihiyle birlikte bu konuya bir açıklık getirileceği düşünülüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir