The Witcher 3 İçin 1.07 Güncellemesi ve Gwent

The Witcher 3 Wild Hunt 1.07

CD Project RED tarafından üretilen The Witcher serisi son oyunla noktayı koyuyor. Gelişiminin son raddesinde olan ve The Witcher 3 Wild Hunt olarak çıkan oyun daha şimdiden yılın en iyi yapımı ödüllerine aday gösteriliyor. Birçok ödülü alacağına dair ise kemikleşmiş bir inanç var. Efsanevi oyunun son bölümüyse sürekli olarak geliştirilerek oyunculara sunuluyor. Şimdilerde bahsi geçen The Witcher 3 1.07 güncellemesine dair var olan detayları sizler için derledik.

 

The Witcher 3 Wild Hunt 1.07 güncellemesinin içeriği:

  • Geralt için daha alternatif bir hareket modu getirilecek.
  • Geralt’ın elde ettiği ekipmanlar kasalarda saklanacak. Depo şeklinde eklenecek olan kasalar silahları saklamak için oldukça iyi bir eklenti olacak.
  • Geralt için eklenecek olan kasalar oyunda değişik noktalarda yer alacak.
  • Craft ve Alchemy türündeki ekipmanların artık ağırlık değeri olmayacak.
  • Ekipman ekranında ortada bulunan kitaplar farklı bir noktada yer alacak. Ayrıca okunan kitapların gri olarak işaretlenmesi mümkün olacak.
  • Farklı bir envanter görünümü mümkün olacak. Ekipman ekranının yeni düzenine alışmak biraz zaman alabilir.
  • Oyun içinde özellikle görevlerde var olan aksaklıklar için iyileştirme çalışmaları
  • Oynanabilirlik performansını arttıracak düzeltmeler

Bu özelliklere sahip The Witcher 3 1.07 güncellemesi önümüzdeki günlerde resmi olarak dağıtılacak.

The Witcher 3 Wild Hunt ile tanıştığımız oyun için mini oyun birçok oyuncunun hoşuna gitti. Oyunun içinde yer alan bu ufak oyunun ismi Gwent. TW3 oynayan herkesin müptelası olduğu oyun için bazı geliştiriciler harekete geçti ve oyunu tarayıcı tabanına döktü. Gwent-online.com adresinden oyuna ulaşabilirsiniz. The Witcher 3 Wild Hunt kadar ses getiren Gwent ileride Hearthstone ile kıyasıya kapışacak konuma gelebilir. Şimdilik tarayıcı tabanlı oyun alfa sürümünde ve her gün hataları ayıklanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir