The Witcher 3: Blood and Wine DLC Ne Zaman Çıkıyor?

The Witcher 3 Blood and Wine DLC Ne Zaman Çıkıyor

The Witcher 3: Blood and Wine DLC haberi uzun bir süredir gündemde olmasına karşın aktif olarak bilgilendirme yapılmayan bir DLC konumuna düştü. Aslında geliştirici CD Projekt Red tarafından verilen bilgiler bu eklentinin şimdiye kadar sunulan en büyük eklenti olacağını, ana oyunu gölgede bırakacağı yönündeydi. Ancak son aylarda hiçbir biçimde detay verilmemesi bu konuda ki kafa karışıklıklarının nedeni olmaya yetti.

The Witcher 3: Wild Hunt oyunu bildiğiniz gibi 2015 yılının en başarılı oyunu seçilmişti. Bu başarı öyküsünün ardından CD Projekt biraz daha emin adımlarla bu başarıyı sürdürecek bir içerik hazırlıyor. Çünkü geçtiğimiz ay sızdırılan ve halen daha resmi olmayan bilgilere göre The Witcher 3 BaW DLC içeriği bunu doğruluyor. Oyuna eklenecek olan detaylar, yapılacak düzeltmeler ve yeniliklerle beraber oyunun bir üst seviyeye çıkacağına herkesin kanaati tam.

The Witcher 3: Blood and Wine DLC Çıkış Tarihi?

The Witcher3: Blood and Wine güncellemesi uzun süredir gündemde olmasına karşın ilk olarak sızdırılan bilgilerde Haziran ayında çıkacağı söylenmişti. Oldukça güvenilir kaynaklara dayanan sızdırmalar olduğundan ötürü bu tarihe karşı inanç tamdı. Fakat geçtiğimiz günlerde oyunun yerel sitesi olarak Polonya’da hizmet sunan bir platform farklı bir tarih belirtmekten çekinmedi. Aslında çok sayıda detayın bulunduğu yazıda en dikkat çekici kısmın Blood and Wine DLC çıkış tarihi olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bir önceki sızdırma haberinde görülen Haziran ayı bu sefer erken bir tarihe çekilmişti. Zira Nisan ayında eklentinin oyuncularla buluşacağı belirtiliyordu. The Witcher 3: Blood and Wine güncellemesi çıkış tarihi yönünden 26 Nisan 2016 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için eş zamanlı olarak çıkacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir