The Witcher 3: Blood and Wine DLC İçin Son Günler

The Witcher 3; Blood and Wine DLC İçin Son Günler

The Witcher 3 oyunu için çıkacak olan son eklenti Blood and Wine DLC uzun zamandan beri bekleniyor. Hatta şimdiye kadar hakkında çok fazla spekülasyon çıkmış oyun eklenti dosyalarından birisi diyebiliriz. Bu süreçte birçok tarih ve birçok içerik oyun hakkında duyurular olarak yayınlandı. Tabi hiçbiri resmi olmamakla beraber oldukça tutarlı olanları da vardı. Bu bağlamda her inanılan tarih yalan çıkınca hiçbir tarihe inancımız kalmamıştı. Bu ayın başında Steam üzerinde görünen Blood and Wine DLC etiketinde 31 Mayıs 2016 yazıyordu. Fakat o kadar çok tarih paylaşılmıştı ki bu seferde aynısı olacak diye kimse inanmadı.

Steam’de yazan The Witcher 3: Blood and Wine DLC çıkış tarihi gerçek çıktı. Buna son noktayı ise CD PRojekt Red koydu. Yayınladığı bir fragmanla hem DLC hakkında detay yayınladı hem de tarihin lansmanını yaptı. Böylece her oyun sever çıkış tarihi hakkında kafasına takılan soru işaretlerini çözmüş oldu. The Witcher 3: Blood and Wine DLC ile oyun sona erecek ve hikâyenin sonu gelecek. Daha önce gelen büyüme paketiyle hikâyenin devamı sağlanmıştı. Bu sefer ise Toussaint’te yaşayacağımız büyük bir son bizi bekliyor olacak. Böylece oyun dahilinde hikâyenin sonuna erişeceğiz.

The Witcher 3: Blood and Wine DLC Nasıl Alınır?

Eğer The Witcher 3 Blood And Wine DLC satın almak istiyorsanız bunun için mükemmel bir kampanya sizi bekliyor. 31 Mayıs 2016 tarihinde çıkacak olan eklentinin bu süreç boyunca erken erişim dahilinde indirimli bir biçimde satılacağını söyleyebiliriz. Aktif olarak sayfasına ulaşabileceğiniz adres store.steampovered.com/app/378648/ olarak karşınıza çıkıyor.

Steam üzerinden satın almak istediğinizde ise 31 Mayıs 2016’ya kadar %10 oranında indirimle sahip olabiliyorsunuz. Çıkışından sonra almanız size zarar ettirebilir demek yanlış olmayacaktır. Bu büyük macerayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir