The Witcher 3: Blood and Wine DLC Detayları

The Witcher 3; Blood and Wine DLC Detayları

 The Witcher 3: Wild Hunt oyunu için yeni eklentinin Haziran ayında çıkacağını biliyoruz. The Witcher 3 Blood and Wine DLC ismiyle duyurulmuş olan eklentinin detayları ise tamamıyla saklanıyordu. Ta ki geçtiğimiz günlere kadar. CD Projekt Red firmasının forumlarında sızdırılan bilgilere göre oyuna devasa bir güncelleme geleceğini söyleyebiliriz. Şuan için forumda silinmiş olsa da Reddit ve Steam üzerinde bu güncellemenin sızdırılma kalıntıları halen daha mevcut.

The Witcher3 Wild Hunt, Blood and Wine DLC ile birlikte oyuna çok farklı detaylar dahil edilecek. Özellikle dört yeni yetenek ve üç farklı son çarpıcı bulunan yenilikler arasında boy gösteriyor. Birçok oyuncunun merak duygusunu kabartan bu yeniliklerin tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt, Blood and Wine DLC İçeriği

The Witcher 3 Blood and Wine güncellemesi ile çok sayıda düzeltmeye, eklemeye ve geliştirilmeye uğrayacak. Bunların tamamını açıklamalarıyla şöyle sıralayabiliriz.

* Güncelleme sonrasında iki farklı oyun sonu seçeneğinin yanında hikayede yaptıklarınızla şekillenecek gizli bir son sunulacak.

* Heart of Stone DLC gibi ana hikayenin önünde ya da arkasında oynanabilecek ve level sınırı 40 olacak.

* Brotherhoof of the Wolf için Kemik isimli bir kılıç envanterlerdeki yerini alacak.

* Zırhların renklerini dizayn edebilmek için Skellige, Novigrad ve Toussaint’e NPC eklenecek.

* Signs, Combat ve Alchemy için ayrı ayrı 4 yetenek eklenecek. Yetenek ağacında yer aldığı düşünülen bu yenilik sayesinde 3 ayrı yetenek bölmesiyle birlikte 1 tane de mutagen bölmesi gelecek.

* Oyunun gidişatına uygun olmayan trophyler yerine buff niteliği taşıyacak daha aktif trophyler dahil edilecek.

* Alternatif zırhlar eklenecek

* Novigrad’ın %75’i kadar geniş bir harita oyuna dahil edilecek. Muhtemelen bitiş noktasında %100’üne eşit düzeyde olacak.

* Dövüş esnasında karşılaşılan animasyonlar ve yeni hareketler oyuna dahil edilecek.

* Karakterlerin dengelerinde ve hareketlerinde fazlasıyla düzenlemeler ve düzeltmeler yapılacak.

* The Witcher serisini takip eden oyuncuların bileceği Helitrop Sign’i oyuna eklenecek. Yeni özellikleri ve alternatif geliştirmeleriyle birlikte.

* Boss dövüşü için yeni eklemeler yapılacak.

* Daha iyi bir görsellik yakalanabilmesi için oyun içi detaylar baştan aşağı değiştirilecek. Bu noktada ciddi bir görsel kalite artışı olacağını ve bunun en çok Toussaint yani yeni eklenecek olan şehirde gözlemlenebileceği söyleniyor.

* Dövüş ve benzeri aksiyonlarda yeni kamera seçenekleri bambaşka bir keyif sunacak.

The Witcher 3 Blood and Wine eklentisi Nisan ayının sonlarında bitecek. Çıkış tarihi ise Haziran 2016 olarak belirlenmiş. Dolayısıyla tüm oyuncuların şimdiden fazlasıyla merak ettiği bir güncelleme olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir