The Witcher 2 Ücretsiz Olarak Sunulacak

The Witcher 2 Ücretsiz Olarak Sunulacak

The Witcher serisi uzun yıllardan beri aksiyon severlere muazzam bir oyun deneyimi yaşatıyor. Bir süredir ise dikkat çeken bir detay var ki oda The Witcher 2: Assassins of Kings oyununun ücretsiz olarak sunulması. Bildiğiniz gibi 2011 yılında çıkmış olan ilk oyunun devamı niteliğinde üretilmiş olan bu oyun PC ve Xbox 360 platformlarında satışa sunulmuştu. Uzun bir süredir de satışı sürüyordu. Hatta önceki oyunları oynamamış fakat The Witcher 3: Wild Hunt oynamış olan oyuncuların hikâyede eksik kalan yerleri dolduramadıklarına dair birçok paylaşım bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Xbox için yayınlanan listede şuan güncel olarak devam eden ve 5 Şubat 2016 tarihine kadar açık kalacak indirme linklerinde The Witcher 2: Assassins of Kings oyunu yer alıyor. Bunun bir listeleme hatası mı yoksa Microsoft tarafından yapılan bir hediye kampanyası mı bilinmiyor. Çünkü bu listeye erişip indirme işlemini yapabilmek için konsolunuzun olması yeterli. Zira Xbox platformu için farklı avantajlar sunan Gold üyeliğe de ihtiyaç duymayacaksınız.

Halen daha birçok kişinin anlam veremediği The Witcher 2: Assassins of Kings oyunu ücretsiz olarak indirilebilir halde sizi bekliyor. Eğer oyunun son sürümünü oynadıysanız ya da oynuyorsanız muhakkak hikâyenin öncesini merak ediyorsunuzdur. Bu fırsatı 5 Şubat 2016 tarihine kadar değerlendirebileceğinizi unutmayın. Ki bu durum Microsoft tarafından yapılan bir hataysa fark edildiğinde direkt olarak kaldırılacaktır. Bu yüzden Xbox 360 sahiplerinin hemen konsollarını açarak indirmeleri kâr olacaktır.

Xbox 360 için çıkarılmış olan oyunun Xbox One için de uyumlu gözükmesi ise bir remaster sürüm olma durumunu mümkün kılabiliyor. The Witcher 2: Assassins of Kings indir seçeneği bedava olarak tüm Xbox oyuncularına sunulmuş durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir