The Walking Dead Michonne Fragmanı Yayınlandı

The Walking Dead Michonne

The Walking Dead Michonne oyunu son derece dikkat çekici yapımlar arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra dizinin efsaneleşmiş kitlesine hitap ettiği gerçeğini hesaba katınca oldukça büyük bir kitleye ulaşacağını tahmin etmek zor değil. Ancak verilen bilgiler ve sunulan detaylar bunun kemik TWD kitlesine bağlı olmayacağını da gösteriyor. Zira Telltale Games harika bir iş çıkarıp yüksek grafiklerle kaliteli bir oynanabilirliği bir araya getirmeyi başarmış.

The Walking Dead Michonne açılış videosu ile 6 dakika süren bir fragmanı bizlerle paylaştı. Bu anlamda mini seri için heyecanla bekleyen geniş çaplı bir kitlenin heyecanı iki katına çıktı. Çünkü kimsenin beklemediği kadar ayrıntılı ve grafik yönünden doyurucu bir oyun bizi bekliyor. The Walking Dead Michonne oyunu diğer Telltale yapımları gibi büyük bir sükse yaratacak gibi gözüküyor. Herkesin beklediği oyun tarzı zor seçimler ve Michonne karakterinin tarzını yansıtmasıyken daha çok gerilim oyunları arasına girecek gibi duruyor.

Geçtiğimiz haftalarda The Walking Dead hikaye serisi hakkında bilgilendirmeler sunulmuştu. Örneğin oyunun bir mini seri olarak 3 bölümden oluşacağı kesinlik kazanmıştı. The Walking Dead Michonne: In Too Deep isimli birinci bölüm 23 Şubat 2016 tarihi itibariyle oyuncularla buluşacak. Hemen ardından ilk bölümü bitiren oyuncular arayı soğutmadan Mart ayında ikinci bölüm Nisan ayında ise üçüncü bölümle oyuna devam edecek. Böylelikle sıkmayan ve heyecan dolu bir hikaye bizlerle buluşmuş olacak.

Gelen yeni haber ise The Walking Dead Michonne mobil sürüm olarak 25 Şubat 2016 tarihinde çıkacak olmasıdır. Yalnızca iOS ve Android platformlarına çıkacak olan bu sürüm şuan için Windows Phone desteklemeyecek. Şuana kadar 50 milyonun üzerinde satmış olan oyunun ilk iki bölümü Telltale Games tarafından en çok satılan oyun serisi olma özelliğni ele geçirdi ve bırakmıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir