The Walking Dead Michonne Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Walking Dead Michonne Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Walking Dead dizisi efsanevi bir çıkış yakalayınca birçok kişinin aklına aynı senaryo gelmişti. Acaba efsaneleşen yapımın oyunu çıkar mı şeklindeki düşünceler olumlu sonuçlandı. Telltale Games tarafından The Walking Dead oyunu geliştirilmeye başlandı. Dizinin izleyici kitlesi başta olmak üzere birçok kişinin popülerliğinden ötürü özen gösterdiği yapımın yavaş yavaş tüm detayları da netleşmeye başlıyor.

The Walking Dead çıkış tarihi kısmi olarak açıklandı diyebiliriz. Burada kısmi gibi bir tabir kullanmamızın sebebi ise oyunun bölüm bölüm sunulacak olmasıdır. Yani bir hikâye şeklinde ilerleyecek olan oyun diziyle bağıntılı olarak kısımlardan oluşan hikâyelerin oyunculara sunulmasıyla oynanacak. The Walking Dead Michonne fragmanı 14 Şubat 2016 tarihinde yani sevgililer gününde paylaşılacak. Telltale aynı zamanda videonun ardından oyunla ilgili birçok detayı paylaşacağını duyurdu.

The Walking Dead Michonne Oyunu Kaç Bölüm?

The Walking Dead Michonne oyunu hangi bölümlerden oluşacak konusu son dönemlerde tartışılan bir diğer detay olarak karşımıza çıkıyor. Bu anlamda PC, Mac ve konsollar için aynı anda piyasaya sürülecek olan oyunun içeriğinin diziyle ne kadar bağlantılı olacağı en merak edilen konuların başında yer alıyor.

The Walking Dead Michonne hikâyesi bakımından ilk bölümü olan In Too Deep için çıkış tarihini açıkladı. TWD Michonne: In Too Deep çıkış tarihi 23 Şubat 2016 olarak resmileşti. Hemen ardından ise bir aylık bir ara verilecek. 2016 yılının Mart ayında Give Me Shelter isimli ikinci hikâye bölümü oyuncularla buluşacak.

Oyuncuların düzeyli olarak devam edebileceği geniş kapsamlı bir hikâye hazırlanmış gibi gözüküyor. Çünkü hemen bir ay sonrasında The Walking Dead Michonne: What We Deserve isimli üçüncü hikâye kısmı çıkacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir