The Town of Light, Xbox One İçinde Çıkacak

The Town of Light Xbox One İçinde Çıkacak

 The Town of Light oyunu birçok kişiye farklı bir deneyim yaşatabilecek oyunlar arasında bulunuyor. Kimine göre korku, kimine göreyse gerilim ya da gizem türüne sahip olan proje LKA.it isimli stüdyo tarafından geliştiriliyor. Çıkışına oldukça az bir zaman kala oyunla ilgili çarpıcı detaylarda oyunculara sunulmaya başlandı. Hatta bunların arasında en dikkat çekicisi oyunun yalnızca PC sürümü için çıkmayacağı oldu.

The Town of Light oyunu yalnızca PC platformu için çıkış yapacak olan oyunlar arasında duyurulmuştu. Ancak LKA.it yetkilileri geçtiğimiz günlerde Xbox One platformu için Microsoft ile görüşmelerin olumlu sonuçlandığını duyurdu. Bu demek oluyor ki oyun hem PC hem de Xbox One konsolu için çıkış yapacak. Microsoft tarafından verilen inanılmaz destek sayesinde Xbox sürümü içinde oldukça hoş bir geliştirme sürecinin başladığından bahsediliyor. Aynı zamanda oyuna dair ayrıntılar da bu noktada daha fazla şekilleniyor.

The Town of Light Çıkış Tarihi

The Town of Light çıkış tarihi geçtiğimiz aylarda bizlere sunulmuştu. Oyunun PC sürümü için 26 Şubat 2016 tarihi verilmişti. Steam üzerinden sunulacak olan oyunun şimdi ise diğer çıkış tarihi merak ediliyor. The Town of Light Xbox One çıkış tarihi şuan için ne LKA.it ne de Microsoft tarafından açıklanmadı. Hatta aksine gizemini koruyacağını düşünüyoruz. Xbox oyuncularının ne zaman oyunla buluşacağı tam bir sır olarak saklanıyor.

The Town of Light Hikayesi

The Town of Light oyununun hikayesi oldukça ilginç gözüküyor. Başarılı yönetmen Luca Dalco tarafından geliştirilen projede 1978 yılında Renee isimli 16 yaşındaki bir kız karakteri canlandıracağız. Aynı zamanda oyunun kapatılmış olan bir akıl hastanesinde geçecek olması birçok oyuncu için merak duygusunu oluşturan etkenler arasında yer alıyor. Tamamen Renee karakterinin anılarına odaklı bir oyun olmasının haricinde en çarpıcı detayın hikayenin bizim seçimlerimize göre şekilleneceği olduğunu belirtelim. Yani biz ne yaparsak oyunun bize sunacağı hikaye o yönde olacak.

Volterra Psychiatric Asylum akıl hastanesinde Renee ile eşsiz bir maceranın kapılarını aralamak için The Town of Light geçen ay erken erişime açılmıştı. Belki oyunun çıkışıyla birlikte Xbox One oyuncularına yönelik bir erken erişim kampanyası söz konusu olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir