The Taken King Destiny’nin Yeni Paket Haberleri

the-taken-king-destiny

Destiny’nin oyun içerisinde yapılması planlanan birçok ayrıntısı oyuncularına erkenden sızdırıldı. Sızdırılmış olan bu pakette çok sayıda önemli bilgi yer almaktadır. Oyunu şimdiye kadar oynayanların merakla ve büyük bir ilgiyle bekledikleri bu yeni paketin sızdırılması herkesi şok etti. Şimdiye kadar oyunu oynayanların büyük heyecanları erkenden mucizeye dönüştü. Sızdırılmış olan paketin içerisinde genişleme paketinin resmi ismi, fiyatı, yeni olacak alt sınıf detayları, oyun içerisinde ki yeni süper yeteneklerden bazıları oyunculara sızdırıldı.

Destiny oyuncularının güvenlik açısından oyun yöneticilerinin eksikleri olduğunu düşünmeye başladı. Bu oyun kurucular açısından çok ciddi bir konu olmalı. Ayrıca bu kadar oyuncuya sahip oyunlar için çok fazla önem taşımaktadır. İnternet üzerinde ki görünüşlere bakılırsa Destiny bir şeyler sızdırmadan günler, haftalar geçiremiyor. Geçen haftalarda Red Bull yanlışlıkla Destiny’nin bir sonraki genişleme paketini sızdırarak oyuncularını hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu hafta ise Kotaku Destiny’nin yeni genişleme paketini sızdırdı. Ayrıca birazını değil neredeyse tamamını sızdırdı. Paketin yeni resmi ismi “The Taken King”.

Kotaku’dan sızdırılan bilgilere göre The Taken King fiyatı Amerikalılar için  $ 40 olacak. Yeni genişleme paketi için çalışmalara başlayan The Taken King bu sefer bilgi sızdırmamak için ellerinden geleni yapacaklar. Yayınlanacak olan yeni genişleme paketinde ise en çok ilgi gören özelliklerden bir tanesi süper özel yetenekler oldu. Spesifik özelliklerinden bahsedilmese de oyun içerisinde üç yeni alt sınıfın oluşturulacağı söylenmekte. Oyuncular tarafından bilgi sızdırılma konusunda oyunun forumlarında açılan konular dikkat çekmekte. Destiny’nin güvenlik bakımı açısında bir toplantı yapılması hatta güvenlik çalışanlarının değiştirilmesi söz konusu haline gelmiştir. Yeni paket oyuna dahil olmadan önce oyunda sizde yerinizi alın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir