The Sword of Angels

the sword of angels

 The Sword of Angels oyunu aslında Türk oyuncuların fazlasıyla ilgisini çekebilecek bir MMO oyunu olmasına karşın henüz aktif bir oyuncuya ulaşamamıştır. Genelde Uzakdoğu ülkelerinde çok sık oynandığı görülen oyunun Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Hatta çok geniş çaplı bir Türk oyuncu kitlesine de hitap ettiğini söyleyemeyiz. Ancak Uzakdoğu ülkeleri için ortalığı kasıp kavuran yeni nesil MMO oyunları arasına girmeyi başardı.

Bununla beraber oyundaki seksüel içeriklerin çok aşırı olduğu şeklinde eleştirilerde bulunan birçok oyun mecrası görmek mümkün. Ancak animasyon efektlerin çok yoğun olduğu The Sword of Angels oyununda seksüel efektlerin kullanılmış olması oyun içinde herhangi bir algıya sebep olmuyor diye düşünüyoruz. Savaş, macera ve strateji noktasında değerlendirilebilecek oyun yakın bir gelecekte Türkçe dil desteğiyle aktif hale gelebilir. Zira 176.server açılışını yaparak geniş bir oyuncu kitlesini çıkış noktasında kanıtlamış gözüküyor.

The Sword of Angels Nasıl Oynanır?

The Sword of Angels nasıl oynanır sorusu için öncelikle oyunun içerisinde Çince çok fazla detay olduğunu vurgulamak gerekiyor. Yani oyun dili konusu ayrı bir problem olarak karşınıza çıkabilir. Bunun haricinde Warrior, Ranger ve Rogue şeklinde üç farklı karakter seçimi yapabiliyorsunuz. Bu karakterlerin tümünün geliştirilebilir olması ve bu geliştirme detaylarının üst düzeylerde sunulması oyunun en büyük avantajları arasında gözüküyor. Aynı zamanda The Sword of Angels oyunu ciddi anlamda grafik ve görsellik kalitesine sahiptir.

The Sword of Angels oyununda Ranger karakteri daha fazla hasar veren darbeler vurabilen, yang yani oyun içindeki para kazanımında avantaj sahibi bir karakterdir. Yakın dövüş için ideal gözüküyor. Warrior ise blok ve savunma açısından gelişmiş bir karakterdir. Yang kazanımı ise en yüksek karakter türüdür. Rogue yang kazanımında en vasat karakter olarak dikkat çekerken özel güçleri sayesinde güçlü bir karakter yapısı bulunuyor. Uzakdoğu çıkışlı MMO oyunlarının ne denli başarılı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden The Sword of Angels oyunu yakın zamanda patlamaya hazırlanıyor gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir