The Sims 4 Get to Work’ün Çıkış Tarihi Artık Belli Oldu!

 the-sims-4-get-to-work-cikis-tarihi

Dünyaca ünlü ve harika bir oyun olan The Sims 4 Get to Work oyununun çıkış tarihi belli olmuş durumdadır.  The Sims 4 için geliştirilmiş ve son sürüm olan oyununun Get to Work’ün çıkacağı tarih açıklanmış durumdadır. Serisinin en son oyunu ve The Sims 4 için geliştirilmiş bir genişleme paket olan Get to Work bir süredir tüm oyun severlerin merakla beklediği bir oyundu.

The Sims tutkunları sabırsızlıkla bu oyuna ait en son genişleme paketi adı altında geçen Get to Work’ün çıkacağı tarihi bekliyorlardı. Yapımcı firma olan EA ise dün itibariyle Get to Work eklenti paketinin çıkış tarihinin tüm oyun severler için duyurdu ve merakları gidermiş oldu.

Bu güzel oyun 2 Nisan tarihinde bütün oyun severlerle buluşacaktır. Ayrıca şunu da belirtmek gerekirse oyun aslında Kuzey Amerika için daha önceden çıkışını gerçekleştirmişti. Belirtilen 2 Nisan tarihi ise bütün Avrupa ve Kuzey Amerika harici kalan yerler adına olan bir tarihtir.

EA bu harika oyunu için eski tarihlerde de birçok genişleme paketleri üretmiş ve bu oyunu sevenlerin kalbinde taht kurmuştu. Bu kez daha değişik bir eklenti ile karşımızda olan EA firması The Sims oyun severlerin daha da yüzünü güldüreceğe benziyor.

EA sadece The Sims serileri değil araba yarışlarından futbola ve daha birçok strateji oyunlarının da dünya üzerinde en büyük üreticisi olan bir oyun motoru geliştirici firmasıdır. The Sims 4 severler piyasaya sürülecek olan bu eklenti sayesinde, oyundaki karakterimiz iş yerlerini yönetebiliyor olacak ve iş yeri karakterlerine de artık müdahale edebiliyor olacaktır. Bahsettiğimiz bu harika oyun paketine Origin üzerinden 40 Euro tutarını ödeyerek ön siparişini de rahatlıkla verebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir