The Lost Titans’a Yeni Sunucu Geldi

ZQGAME’nin yeni nesil F2P 3D Fantastik Browser tabanlı MMORPG’si The Lost Titans (TLT), antik çağda geçen türünün tek örneği bir oyun.

Devasa bir dünyada geçen The Lost Titans, Yunan mitolojisini konu alıyor. Savaş ve PvP üzerine yoğunlaşan oyunda aynı zamanda titanlara karşı tüm oyuncular birlikte mücadele ediyor. Ayrıca The Lost Titans, tarayıcı üzerinden oynanan bir oyun olmasına rağmen aynı zamanda oldukça iyi grafiklere sahip ve 3D bir oyun.
[enter]
[singlepic id=3540 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Eğitilebilir evcil hayvanlar ve açık dünya savaş sistemi.

Oyunculara çeşitli etkinlikler ve içerikler sunan The Lost Titans’da aynı zamanda gelişmiş bir pet sistemi bulunuyor. Oyuncular evcil hayvan edinerek onları geliştirebiliyor, binek edinebiliyor ve savaşabilir petler haline getirebiliyorlar. Tüm bunların yanında bire bir dövüşler dışında açık dünya sistemiyle bir çok oyuncu bir arada savaşabiliyor.
[enter]
[singlepic id=3549 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Yeni sunucu Atlantea

TLT oyuncuları ve TLT’ye başlamayı düşünenler için iyi bir fırsat. Henüz Beta sürecinde olan oyunun yeni sunucusu Atlantea 5 Aralık’ta açıldı. Kesin final tarihi henüz belirlenmeyen oyunda yerini almayı düşünen RPG meraklıları için iyi bir fırsat olarak değerlendirilen yeni sunucu Atlantea’da oynayabilmek için oyunun resmi internet sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

The Lost Titans Resmi Tanıtım Videosu:

The Lost Titans Ekran Görüntüleri:

[nggallery id=145]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir