The Lost Titans Hanedan Sistemi

Her online oyunda kendine özgü bir topluluk sistemi olur. The Lost Titans dünyasında ise çok daha farklı bir topluluk sistemi olan “Hanedanlık” yer alıyor. Sizler de bu hanedanlardan birinde yerinizi alabilir ve kendinizi çok daha üst seviyeye taşımak adına çalışabilirsiniz. Hanedanların kendine has özellikleri olması, seçeceğiniz hanedana göre oyunun daha zevkli bir hale gelmesini sağlıyor.

The Lost Titans Hanedanları

LEVIDIS HANEDANI

Bu hanedanlığın temelinde bilgelik yatmaktadır. Üyeleri ise, bilgeliği esas alarak hareket eder ve oldukça dayanıklı, sakin bir yapıları vardır. Aynı zamanda oldukça zeki olmaları, oyunun yönünü değiştirme konusunda da etkili olmaktadır. Bu hanedana girerseniz “Delici Bakış” adlı bir inanca sahip olur, yemin edersiniz. Sizin en temel hedefiniz şehrin iyiliğidir. Şehrin iyiliği için geneli görmek ve bu doğrultuda hareket etmek istersiniz.

KALGERIS HANEDANI

Kalgeris Evi, diğer evlerden/hanedanlardan biraz daha şiddet içerir. Çünkü onlar için vahşilik ön plândadır. Bu vahşi halleri, sadece aile ve onur kavramları ile bastırılır. Bunların dışında oldukça tehlikeli bir yapıya sahiptirler. Zira görevleri gereği vahşi olmak ve acımasız olmak onlar için oldukça önemlidir. Nitekim şehri korumak ve şehrin geleceğini güven içerisinde tayin etmek onların asli görevidir.

VENDRAMIN HANEDANI

Her bir üyesi oldukça zeki olan, bu zekiliği ise kurnazlık ile birleştiren bir yapıya sahiptir. Onlar için zeka ve plânlar oldukça önemlidir. Bu nedenle yaptıkları bir plânın arkasında mutlaka yedek bir plânları da vardır ve her zaman bu doğrultuda hareket ederek görevlerini yapmak adına çalışırlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir