The Lord of The Ringsden Yeni Etkinlik Haberi

The Lord of The Rings bilindiği gibi J.R.R. Tolkien adlı yazarın elinden kaleme alınmış efsanevi bir hikayedir. Önceleri kitap halinde dilden dile ve elden ele gezen bu efsanevi hikaye sonrasında bir film dizisi ile izleyenlerini adeta ekrana kilitledi ve en sonunda da bir MMORPG olarak karşımıza gelen bu hikaye izleyicileri ve okuyucularının yanında şimdide oyuncularını ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

The Lord of The Rings, yapımcılığını ve yayıncılığını Turbine Entertainment tarafından üstlenilen PvP,PvE tarzında ücretsiz MMORPG oyunudur. The Lord of The Rings çıktığı günden itibaren oyuncularını mutlu edebilmek için etkinlik üzerine etkinlik oluşturuyor şimdi de Winterstock adında yeni bir kış etkinliği düzenliyorlar.

Etkinlik 17 Ocak cuma günü başlayacak ve dört gün sürecek sadece Landroval serveında oluşturulacak bu etkinlik Thorin’s Hall ve Silverdeep Mine’ın doğusuna doğru bir bölümde olacak ve bu etkinlikde 20 adet gurup yer alacak. Oyunun yapımcılığını üstlenen Turbine Entertainment tüm guruplar için birer saat ayırmış ve sadece eğlenmek için çalmaları için ellerinden geleni yapacaklar. Etkinlikte  çalacak olan gurupların listeleri ise şöyle;

The Andune Ensemble
Animal House
Bara Bahau
Bards Beers and LongBeards
Bright Star
Les Beaux Chapeaux
The Breakfast Club
Les Chantefables
The Chosen Few
Hobbiton Philharmonic
Die Meisterbarden von Bree
Mornie Alantie
Muckin Fuddle
Old Winyards
The Remediators
A Rock and a Hard Place
Runic Knights Orchestra
The Shades
The Songburrow Strollers

Yukarıdaki gurupların hangi gün nerde ve saat kaçta çalacaklarını buradan öğrenebilirsiniz.

Under The Sunlit Sky

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir