The King of Fighters 14 İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu

the king of

Dövüş serisi severler için müjdeli haber nihayet geldi. The King of Fighters 14 oyunu uzun zamandan beri duyurulması beklenen bir oyun olarak geliştiriliyordu. Efsanevi serinin aslında Amerika satış zamanı belirlenmişti. Buna göre 23 Ağustos 2016’da çıkacak olan oyunun muhtemelen Avrupa içinde aynı hafta çıkacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Fakat yine de emin olabilmek ve hangi gün çıkacağını bilmek amacıyla beklenen bir tarih vardı. Bu tarih için ise Deep Silver sonunda bir basın toplantısı yaparak tarihi Avrupalı oyunculara bildirdi. The Kinf of Fighters 14 çıkış tarihi için Avrupalı oyuncular 26 Ağustos 2016 tarihini bekleyecek. Yani Amerika’dan tam 3 gün sonra sahip olabilecekler.

KOF olarak bilinen oyun serisinin şimdiye kadar birçok detayı paylaşılmasına rağmen mevcut tarih açıklaması aynı zamanda fotoğrafları da açığa çıkardı. Yeni oyun görselleri gerçekten KOF grafikleri olarak büyüleyici gözüküyor. Bakıldığı zamanda Team Yagami merkezinde bir grafik albümünün oyuncularla paylaşıldığını görebiliyoruz. Bu bile gerçekten heyecan verici bir gösterim diyebiliriz.

The King of Fighters 14 Pre-Order Satış

The Kinf of Fighters 14 erken satış ile beraber kampanyalı olarak sunulacak. Hem dijital olarak hem de kutulu olarak satışa çıkarılacak olan oyunun sadece PlayStation 4 platformuna özel olarak üretildiğini de hatırlatalım. Diğer konsollar ve PC platformu için hali hazırda bir projesi bulunmuyor.

The Kinf of Fighters 14 ön sipariş ile beraber alınırsa KYO Kusanagi DLC ile beraber Day-One Steelbook eklentileri oyunculara sunulmuş olacak. Bu eklentilerin sadece ön siparişle beraber edinilebilecek oluşu ise oyunu şimdiden satın almak için güzel bir sebep olabilir. Hemen aşağıda ekran görüntülerine bakabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir