The Hunter Online

The Hunter Online

The Hunter, ormanlar ile çevrilmiş, güzel ve büyük bu adada siz bir avcısınız. Değişik türde hayvanlar ve farklı silahlar ile oyunun tadını çıkaracaksınız. Oyunun grafikleri o kadar güzel ki kendinizi gerçekten bir adada ve avcı gibi hissetmenizi sağlayacak. Avcılıktan hoşlanıyorum ama vaktim yok, ya da bizim bölgemizde böyle yerler olmadığı için ava gidemiyorum diyenlerdenseniz bu ücretsiz oyun sayesinde hobinizi her an gerçekleştirebilirsiniz.

The Hunter gerçekten kaliteli bir simülasyon, oynanış basit ve etkili, oyuna başladıktan sonra kendinizi gerçek bir avcı gibi hissedeceksiniz. Gerçek hayatta uyarlanmış bu oyunda elinize istediğiniz silahı alıp kolaylıkla her hayvanı avlayamazsınız. Öncelikle gerçek avdaki gibi sabırlı olup iyi bir plan yapmanız gerekiyor. Ormanda gezinirken dikkatsiz şekilde hareket edip yüksek ses çıkartırsanız hayvanlar sizden korkar ve kaçar, bir bakmışsınız ki koca ormanda bir tek siz varsınız. Hayvana yaklaşma mesafesini iyi ayarlamazsanız hedefi tutturamazsınız ve ikinci defa atış şansını yakalayamadan hayvanın arkasından öylece baka kalırsınız.

The Hunter ana sayfasından kayıt olduktan sonra 450 megabyte boyutundaki dosyayı indirerek bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Oyuna girdiğinizde bir karakter seçip isim giriyorsunuz. Daha sonra bu sayfada avladığınız hayvanları, silahlarınızı ve görevlerinizi takip edebilirsiniz.

Av bölgesine dalmadan önce dürbününüzü, GPS aletinizi ve silahınızı belirlemeniz gerekiyor. The Hunter Online’da birçok tüfek ve silah türü var fakat ilk etapta acemi olduğunuz için klasik bir tüfek ile oyuna başlıyorsunuz. Eğer sıcakkanlıysanız arkadaş çevrenize genişleterek birlikte ortak avlara da çıkabilirsiniz. Doğada her şeyle karşılaşabilirsiniz, yağmurlar, çamurlar, hayvan ararken dakikalarca gezip bulduktan sonra planınızı yaparsınız ve bu kadar sabırdan sonra avınızı yakalayabilirsiniz. Peşinde koştuğunuz hayvan yırtıcı ise işiniz daha da zor, ben sabırsız bir insanım diyorsanız bu oyundan uzak durun ama sakin ve dikkatli olmak size göreyse bu oyunu mutlaka deneyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir