The Evil Within’in Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Yapımcılığını Bethesda Softworks’ün üstlendiği, geliştiricisi firması Tango Gameworks olan The Evil Within’in sistem gereksinimleri duyuruldu. Aksiyon türündeki The Evil Within için gerekli sistem gereksinimlerinin duyurusu, resmi blog aracılığı ile yapımcılığını üstlenen Bethesda Softworks tarafından yapıldı.

Resmi blogda yapılan açıklamada, Bethesda’nın fikirlerini paylaşmak için dile getirdiği cümleler ‘’The Evil Within için minimum sistem gereksinimleri yok. Eğer belirtilen özelliklere sahip değilseniz, optimum performansı elde edemeyebilirsiniz.’’ şeklindeydi.

Burada oyunculara verilmek istenen mesajı açık bir dille aktarmamız gerekirse özetle, duyurusu yapılan sistem gereksinimleri olmadan oyunun özelliğini ve anlamını yitirdiğidir.

Bethesda konuşmasının devamında seçmiş olduğu, bu gereksinimlere uygun PC kullanmıyorsanız bizim problemimiz değil tarzındaki konuşmasıyla oyunculardan sert yorumlar aldı.

Geliştirici firma Bethesda tarafından daha yeni duyurusu yapılan The Evil Within oyunu için ihtiyaç duyulan sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

64-bit Windows 7 veya Windows 8
Intel i7 4 çekirdekli ve dengi bir işlemci
4 GB RAM
50 GB boş HDD alanı
GeForce GTX 670 veya 4GB VRAM sahibi başka ekran kartı
Steam hesap ve aktivasyon için internet bağlantısı

Dilerseniz yapılan duyurunun orjinalini buraya tıklayarak resmi blogdan inceleyebilirsiniz.

Bu gereksinimlerin yanı sıra oyun, PS4 ve Xbox One sürümleri için 40GB bos HDD alanı, ayrıca PS3 ve Xbox 360 için 7GB boş HDD alanı gerektiriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir