The Evil Within Oyununa Game Of The Year Edition DLC Gelebilir

 The Evil Within

The Evil Within gerçekten ilginç oyunların başında yer almaya devam ediyor. Çünkü oyun kimine göre efsanevi, kimine göreyse vakit kaybı. Resident Evil denildiği zaman akla gelen kalitenin mimarlarından Shinji Mikami tarafından yaratılan oyun Bathesda yapım şirketi tarafından hayata geçiriliyor. Dolayısıyla oyun konusunda dev bir firma olan Bathesda ile birleşen bu kaliteli ekipten kötü bir oyun çıkma ihtimali yok gibi gözüküyor.

Birazda oyunun tarzı ve kişilerin bakış açısıyla alakalı olabilir. Çünkü sonuç olarak The Evil Within oyunu birçok oyuncuya ulaşarak insanları müptelası etmeyi başarmıştır. Şimdiyse bambaşka bir söylentiyle karşı karşıyayız. Aslında bunu söylenti değil de kesin bir bilgi olarak verebilir fakat tarihini kestiremeyebiliriz. Bathesda tarafından yapılan açıklamaların ardından Amerika’nın en büyük pazarlarından birisi olan Amazon ile yayınlanan haberler oyun için DLC hazırlığını işaret ediyor. Bu noktada isminin Game Of The Year Edition olması beklenen DLC için çalışmaların sürdüğüne inanılıyor.

Daha önce PSN üzerinden satılan ve The Evil Within için son derece keyifli anlar yaratan üç eklenti bulunuyor. Bunlar arasında The Assignment DLC, The Consequence DLC ve The Executioner DLC yer alıyor. Tüm bu genişleme paketleriyle birlikte sunulması beklenen Game Of The Year Edition DLC için ise çıkış tarihi olarak 18 Eylül düşünülüyor. 3 DLC ile birlikte markette yerini alacak olan yeni DLC için belirlenmiş olan fiyat 39€ yani yaklaşık 120 TL civarında.

Tango Gameworks tarafından PC, Xbox 360, Xbox One, Playstation3 ve Playstation4 platformları için çıkarılmış olan oyunun yeni gelecek olan paketi şimdiden belirli bir kesimi heyecanlandırdığı görülüyor. Dedektif Sebastian Castellanos ve ekip arkadaşlarının Beacon Memorial Hastanesinde başlarından geçenleri konu alacak olan oyun için geri sayım resmi olmasa da başladı.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir