The Evil Within İçeriği

The Evil Within tanıtıldığı andan itibaren birçok kişinin aklında, korku öğeleriyle donatılmış bir yapım olarak yer etti. Özetle bu oyunda oyuncular, hayatta kalma mücadelesi verecekler.

Oyunun ana karakteri Dedektif Sebastian Castellanos yan karakterlerde ise arkadaşları yer alacak. Bu cesur grup, ürkütücü bir o kadarda korku dolu bir toplu cinayetin işlendiği olay yerini incelediği sırada esrarengiz bir güçle baş başa kalacak. Ardından ana karakter Sebastian hiç istemediği halde arkadaşlarının toplu haldeki ölümüne şahit olur ve tuzağa düşürülür.

Tuzağa düştüğünde bilinci kaybettiğinden uyandığında olan bitenle ilgili pek bir şey hatırlamayan Sebastian’ı büyük bir sürpriz bekler. Bu sürpriz; daha önce hiç karşılaşmadığı, her adımda ölüm korkusu hissettiren yaratıklarla donatılmış ilginç ve ürkütücü bir dünyaya gözlerini açması olacaktır. Aklının ucundan geçmeyen ve ansızın kendini bulduğu sevimsiz yaratıklarla dolu bu karmaşık dünyada hayatta kalmak uğruna mecbur mücadele etmek zorunda kalan Sebastian, kendini bu duruma düşüren esrarengiz gücün ne olduğunun peşine düşer ve bu sebeple tehlikerle dolu uzun bir yolculuğa çıkar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir