The Elder Scrolls Online Steam’da

Bethesda Softworks’ün gün içinde geçtiğimiz saatlerde yapılan ve tüm oyun severleri heyecanlı bekleyişlerinin sonu olan, The Elder Scrolls Online’ı Steam’de bekleyen ve eski sürümleriyle oyunlarına devam eden bütün kullanıcılarını sevindiren bu haberin sebebi ise The Elder Scrolls Online’ ın artık Steamda . Çünkü The Elder Scrolls Online bugün itibarı ile tam net saati belli olmasa da Steam’deki yerini alarak oyuncularının heyecanlı bekleyişlerinin son bulacağı kanaatindeyiz.

Bilgisayar ve Mac gibi platformlarda 4 Nisan tarihinden itibaren yerini alarak resmi olarak çıkışını yapmıştı. The Elder Scrolls Online’ın özel olarak hazırlanan ve şu anda piyasada bulunmayan sürümleri oyun severlerle ne zaman buluşacak henüz net bir bilgi verilmezken, bugün itibarı ile açıklaması yapılan ve yayına giren The Elder Scrolls Online’ de oyuncularını sevindirecek bir özellik olan Steam Workshop desteğini ‘de sunacak olurlarsa gerçekten sadece ülkemiz genelinde değil, tüm dünya genelinde bu oyun mevcut oyunlara taş çıkaracağa benziyor. Bu özellik ise mevcut oynadığımız oyunlarda online olarak oyun içi malzemelerin, itemlerin ve oyun içi paraların alınıp satıldığı bir özelliktir.

Mevcut gündemde olan sürümlerinden fazla değişiklik bulunmamaktadır. Oyunun online olarak oynanması için oyun severlerin hizmetine sunulan bu özellik gerçekten Türkiye başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinde olumlu bir şekilde yorumlanırken oyun severler zevkle oyunun online versiyonunu beklemektedirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir