The Elder Scrolls Online: Çıkış Tarihi

2013 yılının çıkmadan en çok adından söz ettiren MMO oyunu The Elder Scrolls Online’ın çıkış tarihi sonunda açıklandı. Çok uzun zamandır RPG türünde bir lider olan Elder Scrolls serisinin online olması bekleniyordu. 2013 yılının en büyük MMO haberlerinden biri olarak The Elder Scrolls Online’ın çıkacağı açıklanmış ancak o zamandan bu yana bir çıkış tarihi belirlenmemişti.

Bethesda’nın sır gibi sakladığı yeni projesi The Elder Scrolls Online’ın resmi tarihiyle birlikte bir de video yayınlandı. Oyunun hem PC ve hem de Mac sürümlerinin 4 Nisan 2014 tarihinde çıkacağı duyurulurken diğer konsollar için farklı bir tarih belirtildi.

The Elder Scrolls Online’ın PlayStation 4 ve Xbox One için de çıkması bekleniyor ancak TES Online’ın PC ve Mac sürümleri 2014’ün Nisan ayında yayınlanırken PS4 ve Xbox sürümleri Haziran ayında yayınlanacak. TES hayranlarının merakla beklediği yeni MMORPG oyununun çıkış tarihi haberiyle birlikte yapımcı Bethesda’dan bir de savaş sisteminin tanıtımına yönelik detaylı bir video geldi. Cyrodiil savaşını konu alan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

The Elder Scrolls Online: Cyrodiil Savaşı Videosu:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir