The Elde Scrolls Online da İmparator Olun

Bilindiği gibi “The Elder Scrolls” büyük haritaları ve zorlu görevleri ile oynayanları tarafından sevilen bir oyun.  Bethesda Sofworks firması büyük ses getiren oyunundan sonra “The Elde Scrolls’u” online olarak çıkartmaya karar verdikleri haberini duyan oyun severler büyük merakla, çıkacak olan oyun hakkında haber duymak istiyor.

Her gün haber üstüne haber vermeye çalışan Bethesda Sofworks firması yakınlarda sevenleri için yeni bir haber çıkarttı.  Bethesda Sofworks oyunu oynarken imparator olabileceğimiz bilgisini verdi.

İmparator olmak için fraksiyonunuzun İmperial City ve civarındaki tüm kaleleri ele geçirmesi gerekiyor. Ayrıca  İmparator olacak kişi en yüksek alliance point’e sahip olması gerekiyor yani bunun içinde oyunda gerçekten başarılı olmanız gerekiyor, düşmanlarınızı yenmek ve kaleleri ele geçirdiğiniz de imparator olmanız için kimse önünüze geçemeyecek.

İmparator olduğunuz da  Cyrodiil’de konuşulması dışında ekstra bir yetenek ağacınada sahip oluyorsunuz ve bu yetenek ağacı tacınız elinizden alınsa bile sizde kalıyor. Bu haberi duyunca benim aklıma ilk gelen şey başarılı bir ittifak yaparak kolayca imparator olabilmemiz oldu. Gerçekten güvendiğiniz arkadaşlarınız ile ortak çalışırsanız kolaylıkla imparator olabilirsiniz.

Yeni haberlerde buluşmak üzere iyi oyunlar…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir