The Division Yetenek Ağacı İle Karşımızda

 The Division Yetenek Ağacı İle Karşımızda

The Division oyunu 2016 yılının en beklenen oyunları arasında yer almaktadır. Ubisoft tarafından bu yıl çıkartılacak olan bu ana oyun sürümünün satışa sunulmasına oldukça az bir zaman kaldı. Bu süreç tabi ki oyun severler için oldukça uzun gibi gözüküyor. Ancak son raddeleri kaldığını varsayarsak bu süreçlerinde geçeceğinden şüphe yok.

Geçtiğimiz haftalarda The Division kapalı beta testi gerçekleştirilerek oyun bazı oyunculara sunulmuş oldu. Başarılı ve verimli bir beta testinden geçen oyunda gözden kaçan kusurlar ve hatalar düzeltildi. Bunun yanı sıra artık çıkışına az bir zaman kalmasından ötürü The Division videoları artmaya başladı. Bu kapalı beta testinden ziyade Ubisoft tarafından yayınlanan resmi videolarla gerçekleşiyor.

Son videonun başlığı The Division yetenek ağacı oldu ve oyun içerisinde sahip olabileceğimiz yeteneklere göz atmamızı sağladı. Bunun haricinde birçok oyun modunun bizlere sunulacağını ve belki daha uzun süreçli ve geniş tabanlı bir beta test sürecinni yapılabileceğinin sinyalini almıştık. Konuya dönecek olursak The Division yetenekleri konusunda seçimi oyuncuya bırakıyor. Kendi kumanda merkezimizden üç farklı oyuncu tipinden birini seçerek oyuna dahil olabilmemiz mümkün.

  • Güvenlik

Hem defansif anlamda çok güçlü bir karakter hem de araç konusunda ciddi bir işbirliği sağlayabileceğiniz karakter türüdür.

  • Medikal

Yalnızca takımınıza taktik ve destek bağlamında sonuçlar üreten bir karakter yapısı olduğunu belirtmek gerekiyor.

  • Teknoloji

Ofansif yani saldırı yeteneği fazlasıyla gelişmiş olan teknoloji sınıfını seçtiğinizde karakteriniz üst düzey bir savaşçı haline dönüşerek gelişiyor.

Öyle görünüyor ki The Division fragmanı olarak daha karşımıza çok fazla video içerik çıkacak. Çünkü Ubisoft artık oyuncular tarafından merak edilen tüm detayları açıklamaya başladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir