The Division Oyunu nVidia Kart Alana Ücretsiz

The Division Oyunu nVidia Kart Alana Ücretsiz

The Division oyunu şuan için çıkış yapmamış olsa bile kapalı beta süreciyle oyuncuları heyecanlandırmayı başarmıştı. Üzerine şu sıralarda düzenlenen The Division açık beta süreci yine oyunculara muazzam bir aksiyon yaşatacak. Grafik yönünden üstün bir kaliteye sahip olmasının yanında oyunda var olan özellikler ciddi anlamda üst düzey bir oynanabilirlik sağlıyor.

Bu gibi detaylar oyuna olan ilgiyi arttırırken TheDivisionnVidia kampanyası ile birçok kesimi sistemini yenilemeye götürecek gibi duruyor. Daha önce ses getiren yapımlarda yine karşımıza benzer kampanyalarla çıkan nVidia, The Division ücretsiz edinme şansını kaçırmamanızı öneriyor. Zira daha önceden de Dungeon Siege 3 ile başlamış olan bu kampanyalar TheWitcher 3: Wild Hunt, Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, Rise of the Tomb Raider oyunlarında sunulmuştu.

Şimdi ise sıra Ubisoft tarafından geliştirilmiş olan Tom Clancy’s: The Division oyununda gibi gözüküyor. Belirli modellerde nVidia GeForce ekran kartı alana oyun ücretsiz olarak sunulacak.

Hangi Ekran Kartları Bedava The Division Kampanyasına Dahil?

Elbette bedava TheDivision şansı tüm ekran kartları için geçerli değil. Ancak sistemini yenilemek ve grafik anlamında üst noktaları tatmak isteyen kullanıcılar için muazzam bir fırsat olduğunu söylemek gerekiyor.

  • Masaüstü bilgisayarlar için GeForce GTX 970 ve üst model ekran kartları
  • Dizüstü bilgisayarlar içinse GeForce GTX 970M ve üzeri ekran kartları

Yukarıdaki standartlara uygun olan ekran kartlarına sahip olduğunuzda ücretsiz The Division oyunu sahibi olmaya hak kazanıyorsunuz. Aynı zamanda PC versiyonunda 4K görüntü çözünürlüğü, HBAO+, PCSS, nVidiaGameWorks gibi özelliklerden faydalanabilmenizi sağlamaktadır. Böylelikle oyun deneyiminizi hat safhaya çıkararak daha etkin bir aksiyonun içine dahil olabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir