The Division İçin Yeni Ayrıntılar ve Beta Tarihi

The Division İçin Yeni Ayrıntılar ve Beta Tarihi

The Division oyunu ilk olarak E3 2013 fuarında duyurulmuştu. Aradan geçen 2 yıla baktığımızda geliştirme sürecinin halen daha devam ettiğini görüyoruz. Bu noktada Tom Clancy’s The Division için yaratılan özel sayfalarda geliştirici Ubisoft çok sayıda detayı oyuncularla paylaşmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi bünyesinden son zamanlarda çok sayıda oyun çıkaran firma bu oyunla da aynı kaliteli yükselişi sürdürmeyi amaçlıyor.

İlk tanıtıldığı gün E3 2013 fuarında bir video yayınlanmıştı. Bu ilk yayınlanan Tom Clancy’s The Division fragmanı oyun severleri büyülemeye yetmişti. Büyük ölçekli bir grafik tabanının oluşturduğu görseller oyuncunun oyuna dahil olduğu sürece kadar bir CGI zannedilerek izlenmişti. Bu anlamda oyuncuların beklentisini de üst noktaya çıkaran firma her yayınladığı yeni görsel içerikle bu tutumunu sürdürdü. Şuanda insanların oyundan tek beklentisi gerçek hayata yakın grafikler. Fakat son yayınlanan iki görsel gerçekten ilk günleri aratır nitelikte gibi gözüküyor.

Hatta GamesRadar gibi yurt dışında saygın oyun portalları birçok karşılaştırma videosuyla aradaki farkları deşifre etmeye çalışıyor. Oyun eleştirmenlerinin görüşüne göre The Division görüntü kalitesi ciddi anlamda düşürülmüş. Ancak buna karşın Ubisoft cephesinden net bir açıklama yapılmaktan kaçınılıyor. Bugün firmadan gelen tek açıklama tahmin edilen beta test süreciyle ilgili oldu. The Division beta test tarihleri resmi olarak duyuruldu. Kayıtlar için oyunun resmi web sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Ön sipariş ile oyunu alan ya da season pass sahiplerine öncelik sunulan bu süreçlerde Ubisoft firmasının hakkını yememek gerekiyor. Ciddi anlamda cömert davrandıkları için sizde bu test sürecine dahil olabilirsiniz.

The Division beta başlangıç tarihi tüm platformlar için aynı gün olarak duyurulmadı. Buna göre Xbox One konsoluna sahip oyuncular bir adım önde diyebiliriz. The Division Xbox One beta süreci 28 Ocakta başlıyor. Buna takiben PlayStation 4 ve PC için 29 Ocak başlangıç günü. Beta bitiş tarihi ise 31 Ocak olarak netleşmiş. Eğer Xbox One ile beta sürecine dahil olacaksanız diğer oyunculardan bir gün avantajlısınız demektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir