The Division İçin Karakter Seçimleri ve Yetenekler Açıklandı

the division

The Division oyun dünyasını takip eden oyuncuların hatırlayacağı ancak birçok kişi tarafından bilinmeyen bir oyun olarak oyun dünyasına dahil oldu. Ubisoft tarafından 2013 yılında duyurulan oyun henüz geliştirme aşamasını bitiremedi. Yaklaşık 3 yıldır üzerinde çalışılan oyunun oldukça zengin bir içeriği olması bekleniyor. Zira az buz değil 3 yıllık bir emek olacak.

The Division oyununu hala daha bekleyen bir kitleninse olduğunu söylemek mümkün. Bu kadar zamandır çıkmamasına rağmen bir kitleye sahip olmak gerçekten bir oyun için oldukça ilginç. Geçtiğimiz günlerde Ubisoft oyunla ilgili sessizliğini bozdu ve The Division hakkında farklı açıklamalar yaparak oyun severleri heyecanlandırdı. Kısada olsa bir video yayınlayarak oyun içerisindeki karakter seçimlerinin ve yetenek ağaçlarının nasıl olacağını oyunculara gösterdi. Bakılırsa The Division oyunu fragman açısından sınıfta kaldı diyebiliriz. Uzun zamandır üzerinde çalışılan bir oyuna göre daha belirgin detayların istendiğini söyleyebiliriz.

The Division oyun hikâyesi şuan için açıklanmış değil. Ancak bu video sayesinde çeşitli varsayımlara vararak bazı ön görülere sahip olabiliyoruz. Bunların başında oyunun oyuncuya sunduğu bazı detaylar geliyor. Örneğin bir oyuncunun en fazla 4 karakter açabildiği ve bu karakterlerin içindeki özellikleri de belirli standartlar ve seçimler doğrultusunda kullanabildiğini söyleyebiliriz. Yetenek ağacına göz attığımızda ise farklı yetenekleri seçsek dahi sadece üç tanesini aynı kombinasyona dahil edebileceğimizi anlayabiliyoruz.

The Division oyunu karakterlerin yapısını, skill, perk ve talent olarak ayrılan üç yeteneği ve oynanışını tek bir videoya sığdırmış. Bunlar için daha zengin bir içeriğin önümüzdeki günlerde sunulacağı aşikâr. Oyunun çıkışıyla ilgili dedikodular ise mümkün mertebe 2016 olarak devam ediyor. Ne kadar doğru olup olmadığını yakın zamanda Ubisoft tarafından yapılacak olan açıklamayla anlayacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir