The Division İçin İlk Raid Açıklandı

the division raid

The Division oyunu bir süredir oyunculara eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Oyunun ilk eklentisi ise Incursion ismiyle duyuruldu. The Division Incursion eklentisi ile oyunun daha üst noktalara erişeceğinden şüphe yok. Ubisoft oldukça kaliteli bir geliştirme sürecinin devam ettiğini belirtirken oyuna somut olarak çok fazla katkı sağlanacağının sinyallerini verdi. Zira oyuna daha fazla işlevsellik dahil olmuş olacak.

The Division Incursion güncellemesi için ilk raid Ubisoft Massive tarafından yapılan canlı yayınla duyuruldu. Buna bağlı olarak çıkış tarihi 12 Nisan 2016 olarak belirtildi. Fakat oyunculara sunulan kesitlere bakacak olursak oyun içi düzenlemelerin bir harika olduğunu belirtmek gerekiyor. Zira Bungie için Destiny güncellemesi içinde aynı tarihin olması oyunculara Nisan ayını çok verimli geçirmeyi vadediyor. İçeriğine baktığımızda tek bir noktaya yoğunlaşmayan Ubisoft oyuncuların oynanabilirlik açısından daha geniş bir yapıya sahip olmasını sağlamayı umuyor.

The Division Incursion İlk Raid İçeriği

Falcon Lost adıyla sunulacak olan raid zorluk seviyesi açısından iki ayrı detayı oyuna dahil ederken birde Challange Mode aktif hale geliyor. Bununla birlikte yeniden doğma ve checkpoint kavramları da tarih oluyor. Yani öldüğünüzde kaldığınız yerden ya da bir önceki yeniden doğma noktasından değil en baştan başlıyorsunuz. Gerçekçiliğe ciddi bir katkı sağlayacak olması oyuncuları şimdiden heyecanlandırıyor. Bir anlamda birçok oyun içerisinde görüp aşina olduğumuz Wipe tabiri The Division oyunu içinde mümkün hale gelecek.

Yapılan canlı yayınla beraber The Division Incursion raid ile beraber oyundaki düşmanların çok daha zor öleceklerini görüyoruz. Buda gerçekçilik açısından önemli bir detay olup birçok oyuncuya ekstra bir oyun hazzı sunacak. Bosslar ise ancak taktiksel organizasyonlarla alt edilebilecek. Diğer oyuncularla ekipmanlarınızı yere atarak takas edebileceğiniz The Division raid güncellemesi 12 Nisan 2016 tarihinde aktif hale gelecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir