The Division Haritası Tam Kaybolmalık 

The Division Haritası Tam Kaybolmalık

The Division oyunu artık yavaş yavaş sona yaklaşılan ve çıkışı için az bir zaman kalan yapımlar arasında sayılıyor. Ubisoft cephesinden gelen beta tarihlerinin ardından oyuna dair içerikler ve videolarda hızlı kesmeden devam ediyor. Son olarak paylaşılan detaylarda The Division harita büyüklüğü oyunculara duyuruldu. Şimdiye kadar hiçbir içerikte ya da detayda buna ilişkin bir bilgi sunulmamıştı. Bu yüzden oyun severlerin bu günlerde biraz daha heyecanlı olduklarını söylemek mümkün.

Yayınlanan video ile birlikte The Division oyunu nerede geçiyor soruları da çözülmüş oldu. Oyunun videosundan izlediğimiz kadarıyla New York şehrinde geçen oyunun tam olarak haritası Manhattan’ı kapsıyor. Birçok kişinin beklentilerini terse çeviren oyun devasa bir harita bekliyordu. Aslında bu anlamda gerçekten bir açık dünya oyununa yaraşır bir harita büyüklüğü sunulmuş. Ancak kaybolmaya müsait olan bu harita en büyüğü olarak nitelendirilemez. Çünkü geçtiğimiz yıl bizlerle buluşan Just Cause 3, Far Cry 4 ve Dying Light oyunlarında çok daha büyük açık dünya haritalarına rastlamıştık.

Dolayısıyla The Division haritasının büyüklüğü oldukça cezbedici olsa bile en büyük haritayı bekleyen oyuncular hayal kırıklığına uğradı. Ocak ayının sonunda tüm platformlarda beta tarihi başlayacak olan oyunun bize sunacağı oyun içi birçok özellik videoda gözümüze çarpıyor. Örneğin hızlı seyahat edebileceğimiz bir haritaya sahip olacakken yan görevlere ilişkin içeriklere yer verilmesi oldukça hoş bir ayrıntı olmuş. Bunun haricinde güvenli yerler açısından birkaç örnekle oyuncuların merak duygusu birazda olsa törpülenmiş.

Tüm bunların ışığında The Division beta tarihleri 28 ve 29 Ocak 2016 itibariyle başlayarak bizlerle olacak. Sizde bu süreçte oyunu test ederek geliştirilmesinde katkı sahibi olmak istiyorsanız başvurunuzu geç kalmadan yapın deriz. Ubisoft yalnızca erken sipariş ile oyunu alanlara değil çok sayıda oyuncuya beta davetiyesi veren bir geliştirici firmadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir