The Division Çıkış Videosu GameWorks ile Ayrı Bir Keyifli

The Division Çıkış Videosu GameWorks ile Ayrı Bir Keyifli

The Division oyunu son bir kaç yıldır en çok beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Bunun sebebi Ubisoft tarafından beklentilerin son derece yüksek tutulmasıdır. Zira beklentileri karşılayabilecek bir oyunun geleceğini de anlamış bulunuyoruz. Eğer bunu nereden anladığımızı soruyorsanız birazdan aşağıdaki The Division çıkış videosu sayesinde sizinde anlayacağınızı belirtmek gerekiyor.

Teknik olarak New York şehrinde geçen oyunda şehir modellemesi baz alındığında en gerçekçi New York’un sokaklarında dolaşacağız. Şimdiye kadar yapılmış şehir modellemelerinin arasından sıyrılıp gelen oyun aynı zamanda nVidia GameWorks desteği sayesinde bize efsanevi bir görsel şölen sunmaya hazırlanıyor. Bu noktada hatırlatmakta fayda olan bir detayı sizlerle paylaşalım. nVidia grafik kartı satın alanlara ücretsiz olarak sunulacak The Division oyunu çıkış yapmadan önce ya da sonrasında almanız durumunda size verilebiliyor. Yeni nesil bir ekran kartının tadını böyle bir oyunla çıkarmak eminiz ki oldukça mantıklı bir kampanya olacaktır.

The Division Çıkış Tarihi?

The Division çıkış fragmanı yayınlandı, GameWorks desteğiyle oynanış videosu tanıtıldı. Dolayısıyla herkesin aklına aynı soru işareti takılıyor. Yıllardır beklenen The Division ne zaman çıkıyor? Bu sorunun cevabı hiç olmadığı kadar yakın bir tarihi işaret ediyor. 8 Mart 2016 tarihinde dijital olarak tüm platformlarda yerini alacak oyunun Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleri eş zamanlı olarak oyuncularla buluşacak. Eğer sizde The Division oyunu ile muazzam bir görsel şölen yaşamak istiyorsanız kendinizi hazırlayın.

The Division GameWorks videosu ile çıkış videosu izlendiğinde bize ne kadar muhteşem içeriklere sahip bir oyunun sunulacağını anlayabiliyoruz. Zira Ubisoft bu sefer gerçekten grafik anlamında en üst noktalara erişmeyi başarmış.

The Division Çıkış Videosu

The Division GameWorks Videosu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir