The Division Açık Beta Test Dönemi Başlayacak

The Division Açık Beta Test Dönemi Başlıyor

Ubisoft cephesi altın çağını yaşarken bir diğer beklenen oyun olan The Division içinde gelişmeler tüm hızıyla geliyor. Her ne kadar sürprizleri seven bir geliştirici firma olsa da bir şekilde çeşitli platformlardan oyun içi sızıntılar yapılabiliyor. Bunlardan biriside The Division açık beta test tarihlerine ilişkin gerçekleşti.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta The Division kapalı beta testleri yapıldı. Bunu duyurmamıza rağmen birçok oyun severin testlere katılamadığını gördük. Bunun sebebi yoğun talep denilebilir. Çünkü her firma öncelikli olarak kapalı beta test sürecinde erken sipariş ile oyunu almış oyunculara öncelik veriyor. Bu firmalar arasında en fazla adil davranan firma Ubisoft olmasına karşın yoğun talep onlarında birçok beta başvurusunu geri çevirmesine yol açtı.

Ancak kapalı beta testlerine giriş yapıp oyunu tecrübe edemediyseniz üzülmenize gerek kalmadığını belirtelim. The Division açık beta testi ile herkese açık olarak kısa süreli bir test süreci düşünüyor. Her ne kadar Ubisoft tarafından henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmasa da resmi Xbox Italy sayfası üzerinden paylaşılan bir görsel bu anlamda net bir bilgi olduğunu doğruladı. Facebook sayfasında paylaşılan fotoğraf kısa süre içerisinde oyuncuların sevinç gösterilerine yol açınca hemen kaldırıldı. Çünkü The Division açık beta test tarihleri de o fotoğrafta yer alıyordu.

Ardından Eurogamer platformu tarafından fotoğrafın orijinali o kısa sürede kaydedilerek tüm oyunculara gösterildi. Buna göre herkese açık bir biçimde düzenlenecek olan test süreci 16 Şubat 2016 tarihinde başlayacak. 21 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek bu ücretsiz ve herkesin katılabileceği kapalı beta test süreci The Division oyunu için geliştirilme noktasında son adım olacak.

Xbox One kullanıcıları için 24 saat önceden giriş yapma özelliğinin var olduğunu belirtmekte fayda var. Zira The Division oyunu açık beta sürecini bekleyen çok sayıda oyuncu olduğunu biliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir