The Division Açık Beta Ön Yüklemeleri Başladı

The Division Açık Beta Ön Yüklemeleri Başladı

 The Division oyunu çıkış yapmaya her geçen gün adım adım yaklaşıyor. Kapalı beta sürecini bir grup oyuncuyla geride bırakan oyunun şimdi ise yeni beta süreci başlıyor. Yapımcı Ubisoft tarafından kapalı beta oyuncu seçimleri son derece zorlu yapılmıştı. Ancak The Division açık beta sürecinde çok daha fazla oyuncu görmenin mümkün olacağını düşünüyoruz. Bu yüzden yapmanız gereken bazı ön hazırlıkları tamamlayarak sizde New York’ta açık dünya turuna çıkarak oyunu herkesten önce test etme şansı yakalayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi The Division beta süreci tam anlamıyla oyun çıktıktan sonra avantaj sahibi olmanıza da yarayacak. Hem kapalı beta hem açık beta oyuncuları oyuna girdiklerinde birçok sürpriz etkinlikten faydalanabilecek. Bu yüzden oyunu almayı düşünüyorsanız mutlaka bir göz atmalısınız. Kapalı beta sürecinin oldukça verimli geçtiğini ve yapılan düzenlemeler ile geliştirmelerin katkısıyla The Division açık beta oynamanın çok daha keyifli olacağını düşünüyoruz.

The Division Açık Beta Nasıl Oynanır?

The Division açık beta tarihleri 19 Şubat 2016 olarak açıklandı. Yani Cuma günü başlayacak olan beta süreci yine 3 günlük bir periyodu kapsayacak ve 21 Şubat 2016 tarihinde Pazar günü bitecek. Bu yüzden bu kısa süreci iyi değerlendirmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Tabi bu konuda size bazı tavsiyelerde bulunmadan da geçmeyeceğiz.

Zamanın kısıtlı olduğunu hesaba katarsak oyunun yüklenme işlemi için önceden harekete geçmenizde yarar olacaktır. Kaldı ki bu kadar büyük bir oyunu Ubisoft şimdiden sundu. The Division açık beta yüklemesi an itibariyle aktif olduğu için yükleme işlemine başlamanız 3 günlük beta sürecini doyasıya değerlendirmeniz anlamına geliyor. Çünkü oyun PlayStation 4 için 26 GB, Xbox One için 23 GB boyutlarındadır.

Ayrıca hatırlatmakta fayda var, Xbox One oyuncuları için beta süreci bir gün erken yani 18 Şubat Perşembe günü aktif hale gelecek. Yani eğer Xbox One sahibiyseniz ciddi anlamda herkesten önce The Division açık beta oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir