The Crew’de bilgiler mi silindi?

The Crew 2 Aralık günü görücüye çıkmıştı ve Ubisoft bir sorun yaşamadan oyunu yayınladı diye düşündük. Ama son yapılan açıklamalar durumun hiç de böyle olmadığını gösteriyor.

Oyundaki küçük bir sorundan dolayı kullanıcıların bilgileri tam olarak görüntülenemiyordu. Bunun yanına bir de bazı oyuncuların bilgilerinin silindiği haber eklendi. Bu arada bu konudaki endişeleri gören Ubisoft ekibi konu hakkında bir açıklama yaptı ve oyunun bu hatasının aslında sadece bazı küçük dataları etkilediğinden bahsetti. Diğer büyük dataları etkilemeyen bu sorunu gidermek için de çok kısa bir süre içerisinde bir patch yayınlayacaklarını belirttiler.

Ubisoft oyun hakkında herhangi bir görsel materyal paylaşımı yapmamıştı ve oyunu incelemek isteyen kişilerin oyunun içine girerek bu incelemelerini yapmalarını istemişti. Bunun herhangi bir duyum olmaması ve resmi olarak açıklanması sonrasında birçok kişi bu duruma şaşırmış ve tepki göstermişti. Yıllar öncesinde sinema endüstrisinde uygulanmış olan bu yöntemi günümüz oyunlarına uygulamaya çalışan Ubisoft’un bunda ne kadar başarılı olduğunu yakın bir zamanda göreceğiz. Oyun hakkında inceleme yazısı yazmak isteyen kişiler de beta sürecinden sonra çok fazla değişen oyun için yeniden bir şeyler yapmak zorundalar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir