The Crew Yeni Mod ve Araçlar Nelerdir

the-crew-yeni-mod-yeni-arac

The Crew, Ubisoft ile beraber sonunda yeni eklenti paketlerini yayınladı. Farklı araçlar yeni mod ile karşımıza çıkan oyunda hepinizin çok beğeneceği farklılıklar var.

Üç farklı aracın aramıza katılması gerçekte bizi memnun etti. Bu araçlara bir göz atalım, Abarth 500, Aston Martin markasının özel modeli Zagato, Viper GTS ile oyun iyice hareketlenmeye başlayacak. Aston Martin aracını özel kılan ise alüminyum tasarımı ve 510 beygir ile ona yetişmek biraz zor olacak. SRT Viğer GTS aracında hız bakımından biraz daha avantajlı olacaksınız. Kalabalık trafikte araç kullanmak zorunda olanlar için özel olarak Abarth 500 üretilmiş ve işinizi çok kolaylaştıracak.

Paketi almak için 16 TL harcamanız gerekecek. Araçlardan ziyade dört değişik görev, bir tane ekiple yapabileceğiniz görev, en zorlu yollarda yarış yapma heyecanı ve bazı bölgelere has sıçrama hareketi yapma olanağını yakalayacaksınız.

Şimdi sırada bambaşka bir mod var, artık güncellemelerini sıklaştıran The Crew’in farklı moduna da göz atalım. Bu pakette sadece mod yok, oyun severlerin şikayet ettiği birçok konuya çözüm de getirilmiş. PVP moduna hazır olun, evet sadece RPG tarzı oyunlarda olur diye düşünmeyin, artık kıyasıya düello yapabileceksiniz.

The Crew’e gelecek en büyük yeniliklerden biri ekip yarışları olacak, heyecanın hız kesmeyeceği bu mod sayesinde farklı tatlar yaşayacaksınız, tabi yeni haritaların da geleceğini söylemeden edemeyeceğim. Grup yarışı sadece 1 tane olmayacak, tam 4 farklı yarış yer alacak. On yeni harita eklenecek. PVP bağlanma sorunu yaşayanlar artık bunu eskisi gibi yaşamayacak, istediğiniz yere en kısa sürede giriş yapabileceksiniz.

The Crew oyununda bazı araçlar çok hızlı, bu normal değildi ve epey şikayet ediliyordu, bununla ilgili gerekli çalışmalar da yapılmış. The Crew ile ilgili yeni bilgiler elimize ulaştıkça sizlere iletmeye çalışacağım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir