The Crew: Wild Run, PC İçin Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu

the crew

The Crew: Wild Run oyunu için kapalı beta tarihi açıklanmasıyla PC oyuncularını büyük bir heyecan sardı. Dünyanın dört bir yanından sürücüler ve mekanikler bu heyecanın içinde yer alacak. Kapalı beta dönemiyle birlikte kayıt olan oyuncuların tümünün The Summit’e katılabilmeleri mümkün olacak. Aynı zamanda PvP ve PvE görevleri, farklı pist ve araçlar, çeşitli yenilikleri deneme fırsatına erişecekler.

Sadece araç ve pist ile sınırlı olmayan bir kapalı beta geliyor gibi gözüküyor. Çünkü araç özelleştirmeleri, performans güçlendirmeleri, FreeDrive etkinlikleri, hız ve yetenek yarışları gibi birçok detay hakkında çalışmalar yapılmış. Ubisoft tarafından geliştirilen The Crew: Wild Run için geçerli tarihler ise birçok oyuncuyu memnun etti. Aylar öncesinden beta tarihi açıklayan ve tatmin etmeyen oyunlardan ziyade Ubifost bu anlamda oyuncularla arasını iyi tuttu.

Gerek yeteneklerini, gerek sürücü becerilerini test edebileceğiniz kapalı beta The Crew Wild Run ile birçok etkinlikte sizi bekleyecek. Örneğin kısa mesafeli araçlar, uzun mesafede performansı yüksek araçlar, canavar araçlar, prestijli motosikletler ve araçları test ederken dünyanın en iyi pistlerinin tadına bakabilirsiniz. Oldukça iddialı bir çevre düzenlemesi ve ışıklandırmaya sahip olan oyunun grafik detayları gerçekten müthiş gözüküyor. Kapalı beta ile birlikte bu grafikleri deneyerek tecrübe etme fırsatını yakalayacaksınız.

The Crew: Wild Run genişleme paketiyle çok daha fazla içeriğe sahip olacaksınız. 17 Kasım tarihinde çıkacak olan genişleme paketinin perakende satış tarihi ise 19 Kasım’da gözüküyor. Ancak Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı tam net bilinmiyor. Yine de kapalı beta kaydı için thecrewgame.com/beta adresinden kaydınızı yapabilirsiniz. Kapalı beta tarihleri ise 15 Ekim ile 19 Ekim arasında.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir