The Crew, Wild Run ile Yeniden Doğmaya Hazırlanıyor

 The Crew, Wild Run

The Crew çıktığı ilk gün büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Hani fragmanı harika olan ancak fragman dışında hiçbir dakikası sarmayan filmler olur. İşte bunun oyun versiyonunu oyuncularına yaşatmayı başarmıştı The Crew. Ancak yapımcı Ubisoft bunun farkına oyuncular kadar varmış olacak ki durumun ciddiyetini kurtaracak bir plan hazırlamış.

Muhtemelen ilk gelen tepkilerle beraber Wild Run eklentisi yapılmaya başlandı. Belki her şeye rağmen para karşılığında verilecek bir eklentiydi. Çünkü yeni yerleşim yerleri, ekstra çevre düzenlemeleri, hava koşulları, yeni araç sınıfları derken oyunun yapay zekasında bile mucizevi bir artış söz konusu. Durum böyle olunca bu kadar detayı ücretsiz bir genişleme paketi olarak düşünmek garip gelirdi doğrusu.

Ancak yine de tanıtımdan sonra büyük hayal kırıklığı oluşmasından dolayı yaşanmış olabilir böyle bir eklenti paketi. The Crew Wild Run ile oyunu satın almış her oyuncu ücretsiz olarak bu moda geçebilecek. YouTube üzerinden yayın yapan ve en iddialı oyun kanallarından olan TeamVVV tarafından çekilen 8 dakikalık bir tanıtım videosu var. Eğer The Crew oynamaya başladıysanız ve grafikler, yapay zeka, oyunun saçma sapan hataları gibi sebeplerden bıraktıysanız dikkatle izleyin.

Tüm detaylarıyla The Crew oynayarak oyundan soğuyan kitleyi geriye çekmek için hazırlandığını göreceksiniz. Özellikle yağmur ve akıcı oyun gerçekten muazzam gözüküyor. Ferrari 458 ile çekilmiş olan oyun içi videoda trafik ve şehir modellemesi mutlaka ilginizi çekecektir. Ubisoft bu güncellemeyle The Crew Wild Run ile yeniden doğuş düşünüyor. Bu sefer gerçekten bunu başarabilecek düzeyde bir DLC hazırlamışlar. Wild Run ile harika grafikler, oyunu bırakanları tekrar geri getirmeyi başaracaktır. Oldukça geniş bir haritada oyun deneyiminizi en üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir