The Crew: Wild Run Çıktı

the crew wild run

The Crew oyunu yarış severleri ekran başına kilitleyecek yapısıyla 2014 yılında oyun piyasasında duyuruldu. Çıkış yaptığı ilk günden itibaren dilden dile dolaşan haritaları muazzam bir sonuç verdi. Tüm ABD’yi kapsayan derin kapsamlı bir haritaya sahip olması oyunu bir adım öne götürdü diyebiliriz. MMO olanaklarına tamamıyla sahip olan oyunun haritası dışında yarış içerikleri, araç modellemeleri, oynanabilirliği ve grafik hassasiyeti hep üst düzeyde tutuldu. Böylelikle yarış oyunlarından zevk alamayan birçok kullanıcı için bile alternatif bir oyun yaratılmış olundu.

The Crew yarış oyunu son olarak geçtiğimiz aylarda bir güncelleme haberiyle gündeme geldi. The Crew Wild Run ismiyle lanse edilen genişleme paketi oyuna birçok detayı dahil edecekti. Yeni araçlar, yeni yarış modları, daha detaylı bir harita ve düzeltmelerle çok daha efsanevi bir yarış deneyimi bizleri bekliyordu. Ancak çıkışı neredeyse 2-3 aydan beri bir türlü gerçekleşemedi. Ve bugün nihayet The Crew Wild Run çıktı ve oyuncuların beğenisine sunuldu.

Aslında The Crew Wild Run ile asıl amaçlanan detayın oyunun grafiklerinin üst seviyelere çekilmesiydi. Oyunda tek şikâyet edilen konunun ışıklandırma efektleri olduğunu ve bu efektlerin düzeltilmesi gerektiğini düşünen oyuncular haklı bulundu. Bu güncelleme sayesinde hem grafik açısından oyun bir adım öne taşınacaktı, hem de ışıklandırma hataları düzeltilecekti. Bunun haricinde oyun modları, araçlar ve daha vahşi bir sürüş deneyimi için yolların dışına çıkmak için muazzam bir fırsat sunulacaktı.

Tüm bu gelişmelerin PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarının tamamını kapsayacağı duyuruldu. The Crew Wild Run paketini istediğiniz bir platformda tüm bu yeni özelliklerle 2 saatlik bir deneme süreciyle test etme şansınız bulunuyor. Bu özellik ise oyuncular arasında adeta bayram havası yaşattı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir