Tera Fate of Arun Güncellemesi

Tera Fate of Arun

Tera Online Yeni Güncellemeye Genel Bakış

Tera Online Fate of Arun güncellemesi ile birlikte 12 Aralık günü oyun severlere 4 farklı bölge, zindan ve çetin savaşların geçeceği yeni arena sundu. Maymun arenasından 3 kişilik ekipler ile mücadele ederken karşıdan gelen yaratık saldırılarına karşı da hazırlıklı olmanız gerekecek. Bu savaşlarda strateji de kullanmanız gerekecek, birini düşmanlarınızı oyalamak için feda etmelisiniz, oyunda ne kadar çok düşman ve yaratık öldürürseniz o denli fazla puan alabileceksiniz. Eğer düzensiz bir savaş yaparsanız yok etmek istediğiniz şeyler ortadan kaybolur ve o zamana kadar yapılan her şey boşa gider. Sihirli güçlerinizi, savunmanızı ve saldırılarınızı düzgün şekilde organize etmeniz gerekecek.

Yeni güncelleme Fate of Raun ile açılan 4 bölgede kıyasıya savaşlar yapabilirsiniz. Artık karakterinizin seviyesin 65’e kadar yükselebilecek. Bu sayede yeni skilller, yetenekler ve özel güçlere sahip olabilirsiniz. Unreal 3 motoru ile yapılan bu oyun size olağanüstü grafikler sunuyor. Daha önce ayak basılmamış yerlere giderek köle haline getirilmiş halkları zulümden kurtarmanız gerekebilir. 61.seviyeden sonra özel zindanlar açılacak, buralarda tek başınıza mücadele etmeniz çok zor, iyi bir ekip kurarak her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Tera Online’da bu zindanların bazılarında çok güvendiğiniz ve güçlü gördüğünüz ekip bile başarısız olabilir, bu denli zor yerler için daha önceden belirlediğiniz bir stratejiyi uygulamanız daha faydalı olacaktır.

Tera Online, Şubat 2013 tarihinden beri ücretsiz oynayan keyifli MMORPG oyunlarından biridir. Yeni güncelleme Fate of Arun sonrası daha keyifli hale gelen oyunu mutlaka denemelisiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir