Temmuz ayı Xbox oyunları belli oldu

Xbox-temmuz-oyunlari

Tüm oyun sever arkadaşlarımızın yaz için merakla beklediği Xbox kullanıcıları için müjdeli haber sonunda geldi. Temmuz ayında Xbox kullanıcıları için oynayabilecekleri oyunları sizler ile paylaşacağız. Bilgisayar kullanıcıları için oyun sıkıntısı çok fazla yaşanmasa da diğer kullanıcılar bu tür yaz tatili gibi uzun süreli durumlarda çok sıkılabiliyor. Kendilerinden bulunan cihaza uyumlu bir oyun olmadıkları için kendilerinde ki cihaza uygun sürümünün çıkmasını beklemek zorunda kalıyorlar. Ancak şimdiye kadar Xbox için çıkartılmış olan tüm oyunlar, Xbox kullanıcılarını memnun etmiştir. Bu oyunları Xbox kullanıcıları keyifle, sıkılmadan zevkli bir biçimde oynamışlardır.

Tüm yıl boyunca yaz tatili için yapılmış olan bu temmuz ayı Xbox oyunu paketinde hangi oyunlar var? Birbirinden eğlenceli olan ve oyuncular tarafından merakla beklenilen paketin içerisinde bulunan oyunlar; Assassin’s Creed: Black Flag, So Many Me. İlk oyunu temmuz ayı boyunca istediğiniz zaman indirebilme hakkına sahipsiniz. İkinci oyun için ise bu kural geçerli değildir. So Many Me oyununu 16 temmuz – 15 ağustos tarihleri arasında istediğiniz zaman indirebilir oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Xbox One için temmuz ayına özel çıkartılmış ilk oyun Assassin’s Creed: Black Flag’tır.  Tüm oyuncular tarafından merakla beklenilen paket ne zaman çıkacak. Henüz tam kesin bir bilgi verilmese de yaklaşık olarak temmuz ayının başlarında çıkarılacağı düşünülüyor.

Xbox kullanıcıları için ücretsiz oyunlar da bulunmaktadır. Ücretsiz olarak yayınlanacak ilk oyun ise Plant vs Zombies adlı oyun 1temmuzdan 15 temmuza kadar ücretsiz olarak indirilebilecek. Bu oyunun ardından ise Gears of War 3 ücretsiz hale gelerek Xbox kullanıcılarında sevenleri ile buluşacak. Xbox cihazının temmuz ayı için çıkartacağı paketleri resmi sayfalarından daha net bir şekilde takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir